Polsat zaprosił do udziału w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami” Dominikę Gwit, która dzięki swym występom na parkiecie zdobyła ogromne grono fanów. Aktorka jakiś czas temu schudła wiele kilogramów, jednak ostatecznie dopadł ją efekt jo-jo. Liczni sympatycy bardzo martwią się więc o zdrowie swej medialnej ulubienicy.

Dominika Gwit znana jest fanom z licznych ról w serialach, filmach oraz spektaklach teatralnych. Dużą popularność dał jej także udział w „Tańcu z gwiazdami” na antenie telewizji Polsat. Poza tym widzowie kojarzą ją dzięki ogromnej metamorfozie, o której napisała intymną książkę.

Gwiazda show na antenie telewizji Polsat boryka się z problemami zdrowotnymi

Chociaż Gwit udało się zrzucić wiele kilo, ostatecznie powróciła do dawnej wagi. Artystka nie boi się wprost mówić o tym, że musi zmagać się z otyłością.

– Całe życie jestem gruba. Ludzie w to nie wierzą, ale ja taka jestem sobą. (…) Otyłość powoduje wiele chorób, ale ja na tę otyłość choruję od dziecka. Ja z nią żyję i znam ją jak nikt i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć o niej więcej, niż ja sama wiem – wyznała Dominika Gwit w jednym z wywiadów.

Jakiś czas temu artystka opowiedziała otwarcie o tym, że wreszcie udało jej się znaleźć dobrego lekarza, który odpowiednio ją zdiagnozował. Zaznaczyła także, iż w walce z chorobą niezwykle ważne jest utrzymanie psychicznego zdrowia.

– Zdrowia nam wszystkim życzę, bo ono najważniejsze! Ja o swoje dbam, dobrych lekarzy znalazłam i w końcu po wielu latach diagnozę mam! Myślcie o sobie moi cudni! Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pamiętajcie! Ważne jest zdrowie także psychiczne! (…) Nie bójcie się rozmawiać, szukać pomocy. Psycholog – lekarz jak każdy inny – napisała jakiś czas temu Dominika Gwit na swym profilu na Instagramie.

Fani bardzo martwią się o Dominikę Gwit

Kiedy media obiegły nowe zdjęcia artystki w krótkiej sukience, wielu fanów przyznawało otwarcie, że wciąż bardzo martwią się o jej zdrowie. Zaznaczali bowiem, że otyłość może spowodować kolejne poważne problemy, z którymi trudno będzie sobie poradzić.

– Taka młoda, a taka chora i niestety nie do końca sprawna… – napisał jeden z komentujących na popularnym portalu plotkarskim.

– Pytanie kiedy zaczną się problemy z kręgosłupem, biodrami oraz stawami? – zastanawiał się zaniepokojony internauta.

– Ja jej szczerze współczuję i życzę zdrowia – dodał kolejny, wyraźnie zmartwiony fan.

źródło: pikio.pl