Ewa Farna (25 l.) wraca do pracy. Artystka zaledwie kilka tygodni po porodzie postanowiła wrócić do koncertowania. Na swoim Instagramie podzieliła się filmikiem ze studia nagraniowego, na którym można zobaczyć również jej synka!

Ewa Farna zdecydowała, że wraca do pracy. Przed pierwszymi występami na żywo, wokalistka postanowiła przećwiczyć repertuar z zespołem w studiu nagraniowym, by mieć pewność, że jej koncerty będą na wysokim poziomie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w próbach towarzyszył Ewie jej dopiero co urodzony synek! Na nagraniu widać, że artystka z powodzeniem godzi rolę matki ze swoją pracą.

Gdy tylko jej dzieciątko śpi, Ewa wykorzystuje każdą chwilę, by przygotować się do letniej trasy, która potrafi nieźle zmęczyć.

W najbliższym czasie piosenkarka zagra aż 20 koncertów!

„Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać” – tak gwiazda wypowiedziała się na temat swojego powrotu do pracy w wywiadzie dla „Party”.

Gwiazda znalazła świetny sposób na to, by mieć pod kontrolą synka Artura.

W pokoju swojego maleństwa zainstalowała elektroniczną nianię, więc Farna może skupić się na pracy w studiu nagraniowym, jednocześnie cały czas mając na oku swoje dziecko.

źródło: pomponik.pl