Emerytura pozwala jej cieszyć się zainteresowaniami. Seniorka z Krakowa ma 108 lat i wyjątkowy talent

Emerytura zazwyczaj jest czasem odpoczynku od lat pracy i szansą na poświęcenie się pasjom. Jedna z kobiet może powiedzieć, że korzysta z tej możliwości, jak tylko się da. Jej talentem zachwycają się wszyscy.

Emerytura to czas, na który czekają miliony Polaków. Wielu z nich nie może doczekać się momentu, gdy nie trzeba już chodzić do pracy, by liczyć na źródło utrzymania. Niektórzy cieszą się również, że nareszcie będą mieli czas na to, by poświęcić się pasjom, na które nie mieli czasu właśnie przez pełne poświęcenie pracy.

Historia jednej z seniorek wyjątkowo poruszyła ludzi na całym świecie, co wzięło się z jej niesamowitego talentu. Kobieta potrafi zachwycać tysiące osób tym, co robi, nawet pomimo jej podeszłego wieku. Mieszkanka Krakowa ma 108 lat, jednak dalej potrafi dawać innym przyjemność z racji swoich niespotykanych umiejętności, którymi zachwyca do dziś.

Emerytura dała jej szansę na poświęcenie się pasji
Pani Wanda Szajowska z Krakowa od lat gra na fortepianie. Poświęciła się swojej pasji już w dzieciństwie i przez niemal całe życie rozwijała się, dzięki czemu dziś jej gra stoi na bardzo wysokim poziomie. Uważają tak nawet ci, którzy grą na fortepianie zajmują się w życiu codziennym.

Kobieta zbiera pochwały przede wszystkim dlatego, że podeszły wiek nie przeszkadza jej w tym, by wciąż mieć siłę na grę i czerpać z niej wielką przyjemność, dodatkowo zachwycając tym innych ludzi. Póki co, spotyka się wyłącznie z pozytywnymi komentarzami od ludzi z całego świata, którzy dowiedzieli się już o jej wielkiej pasji.

Emerytura pozwala jej cieszyć się zainteresowaniami
Kobieta przypomina historię sprzed 27 lat, gdy złamała obie ręce. Lekarz powiedział jej wówczas, że już nigdy nie usiądzie przy fortepianie. Udało jej się wrócić do pełni sił już kilka miesięcy po fatalnym zdarzeniu, mimo że miała już wówczas 80 lat.

Kobieta uważa swój fortepian za jeden z największych skarbów. Odziedziczyła go po matce, który był jej prezentem ślubnym. Seniorka do dziś cieszy się, że emerytura pozwoliła jej skupić się na pasji.
źródło: pikio.pl