Elżbieta Jaworowicz to polska dziennikarka, najbardziej znana ze swojego autorskiego programu “Sprawa dla reportera”, w którym porusza różne często wstrząsające tematy i sytuacje, dotykające jej gości. Redaktorka od ponad 35 lat niezmiennie wciela się w odważną i niestroniącą od tematów tabu reporterkę. To jak wygląda w takim wieku, spowoduje, że opadną wam szczęki.

Elżbieta Jaworowicz jest znaną dziennikarką i prowadzącą programu “Sprawa dla reportera”. Jej autorski pomysł skupiał się przede wszystkim na interwencjach w różnych konfliktach i dramatycznych wydarzeniach. Program podzielony był na dwie części, najpierw wprowadzano widzów w temat poprzez reportaż z miejsca akcji, później wywiązywała się dyskusja w studiu, prowadzona przez prezenterkę i prowadzącą program, czyli Elżbietę Jaworowicz. Dziennikarka poruszała naprawdę trudne tematy, takie jak gwałt, samobójstwa, morderstwa, trudy życia z osobami niepełnosprawnymi i inne niewygodne aspekty społeczeństwa.

Elżbieta Jaworowicz dzięki “Sprawie dla reportera” pomaga ludziom. Osoby wyrażające chęć wystąpienia w programie i upublicznienia własnej historii i wizerunku, bardzo często otrzymują pomoc z różnych stron. Jako że dziennikarka jest bardzo wpływową postacią w telewizji, wykorzystuje swoją pozycję i chętnie przygląda się sytuacjom potrzebujących. Do programu można się zgłaszać za pomocą listów, maili i telefonicznie, a każda sytuacja jest rozpatrywana i szczegółowo badana. “Sprawa dla reportera” biła rekordy popularności i w szczytowych momentach miała po kilka milionów widzów.

Program, który porusza tak trudne tematy i jest bardzo kontrowersyjny, nie mógł się uchronić od awantur na wizji. Podczas fazy rozmowy w studiu często dochodzi do drobnych sprzeczek i kłótni, ale był moment w historii programu, który zapisał się trwale na kartach jego historii. W listopadzie 2017 roku wyemitowany został odcinek o stowarzyszeniu “Dzielny Tata”. Podczas nagrań, jeden z uczestników dyskusji, odpowiedzialny za stowarzyszenie, transmitował na żywo ze studia “Sprawy dla reportera” na własnym Facebooku, na co nie zgodzili się inni uczestnicy rozmowy. Wywiązała się kłótnia, w której uczestniczył m.in. Krzysztof Rutkowski. Elżbieta Jaworowicz zdecydowała się przerwać nagrania, a mężczyznę wyprowadziła ochrona. Prowadząca była w szoku, jak sama przyznała, pierwszy raz tak drastycznie zakłócono program.

Elżbieta Jaworowicz wygląda doskonale, tak jakby czas stanął w miejscu. Wielokrotnie zwraca się uwagę na to, jak gustownie wygląda i jak prezentuje się publicznie oraz podczas nagrań. Szczęki opadają, gdy słyszy się o tym, ile ma lat. Prezentujemy szokujące informacje z życia Elżbiety Jaworowicz.

Te nogi!


Elżbiecie Jaworowicz można pozazdrościć wielu rzeczy. Inne panie z pewnością myślą zawistnie o jej długich i kobiecych nogach. Reporterka ma już ponad 70 lat i w takim wieku trzyma się doskonale.

Wygląda obłędnie
Elżbieta Jaworowicz może się pochwalić niezwykłą figurą. Reporterka nie szczyci się tym, ale doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich kobiecych kształtów. Podkreśla to gustownymi i eleganckimi kreacjami.

Jest elegancka


Elżbieta Jaworowicz chętnie pokazuje się publicznie i zawsze dba o to, by wyglądać olśniewająco. Zawsze dopieczona fryzura, elegancki makijaż, dystyngowany ubiór i nienaganne maniery, to coś, czym zawsze się wyróżnia.

Prawdziwa dama
Elżbieta Jaworowicz to prawdziwa dama. Zawsze subtelna i delikatna. Nawet w przypadku trudnych tematów jest w stanie się odpowiednio zachować i bezbłędnie stosuje zasady savoir-vivre.

Niechętnie dzieli się życiem


Dziennikarka woli ukrywać szczegóły swojego prywatnego życia i nie często dzieli się ze światem swoimi problemami. Jakiś czas temu osiągnęła wiek emerytalny, ale nie zamierza wycofywać się z telewizji.

Zna się na modzie


Na początku swojej kariery, Elżbieta Jaworowicz prowadziła program modowy. Dziennikarka doskonale odnajduje się w obecnych trendach modowych i w programie “Sprawa dla reportera” pokazuje się w eleganckich i modnych kreacjach.

Oddana „Sprawom dla reportera”


O Elżbiecie Jaworowicz mówi się, że jest “niezatapialna”. Dziennikarka od lat zaskakuje swoim wyglądem i nienaganną prezencją przed kamerą. Charakterystyczny sposób ułożenia nóg pokazała jej inna legenda, Irena Dziedzic. Osoby, które miały do czynienia z Elżbietą Jaworowicz, mogą się od niej wiele nauczyć. Jej poświęcenie tytułowym “Sprawom dla reportera” jest niezwykłe i godne podziwu, i jak sama stwierdza, nie zrezygnuje z pomocy ludziom, nawet jeśli proszą o nią z drugiego końca Polski.

źródło: pikio.pl