Coraz więcej polskich gwiazd decyduje się na kupno domu nie tylko w Polsce, ale także za granicą, a ponieważ nie ograniczają ich kwestie finansowe, mogą sobie pozwolić na wybór nawet najbardziej egzotycznych miejsc. Jest czego zazdrościć! Która gwiazda wybrała najciekawsze miejsce?

Takich luksusów można tylko pozazdrościć. Polskich gwiazd, które mogą się pochwalić posiadłościami nie tylko w Polsce, ale także za granicą jest coraz więcej. Wiele z nich decyduje się na zakup nieruchomości w Europie, jak Ewa Chodakowska czy Patrycja Markowska. Są też tacy, którzy wybrali Amerykę Południową, Azję, a nawet Afrykę, gdzie całkiem niedawno dom kupiła Beata Kozidrak. Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na Tajlandię, z kolei Kayah wybrała Brazylię. Której z gwiazd zazdrościcie najbardziej?

Ewa Chodakowska

1

Ewa Chodakowska (Grecja). Mąż „Trenerski wszystkich Polaków” jest Grekiem, dlatego gwiazda od lat dzieli życie między Polskę a Grecję. Niedawno pochwaliła się, że udało im się kupić ich wymarzony apartament w prestiżowej dzielnicy Aten, w dodatku nad samym morzem. Podobno kosztował aż milion euro!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

2

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (Tajlandia). Para postawiła na Azję. Oboje uwielbiają dalekie podróże, ale do Tajlandii wracają szczególnie chętnie. Egzotyczny kraj zachwycił ich tak bardzo, że zapragnęli mieć tam własną, czym pochwalili się rok temu. Miejsce będzie ich drugim domem podczas mroźnych polskich zim.

Beata Kozidrak

3

Beata Kozidrak (RPA). Piosenkarka wspólnie ze swoim byłym już mężem od lat jest właścicielką kilku rozrzuconych po świecie rezydencji, ale największą sensację wzbudziła jedna z jej ostatnich inwestycji. Kilka lat temu postanowiła kupić piękną posiadłość z basenem w Republice Południowej Afryki.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczynski

4

Patrycja Markowska i Jacek Kopczynski (Hiszpania). Od kliku lat piosenkarka i jej partner uwielbiają śródziemnomorski klimat, a od kilku lat mogą się nim cieszyć we własnym domu. Kupili bowiem piękny przestronnego domu Hiszpanii. Para ma nadzieję, że gdy ich dzieci wyfruną już z gniazda, będą mogli zamieszkań tam na stałe.

Jacek Braciak

5

Jacek Braciak (Madera). Aktor wybrał portugalską Maderę, gdzie kupił przestronne mieszkanie z widokiem na ocean. Gwiazdora zachwycił przede wszystkim tamtejszy klimat, który jest wyjątkowo łagodny, który panuje tam przez cały rok. Dzięki temu wyspa nazywana jest nazywaną krainą wiecznej wiosny.

Kayah

6

Kayah (Brazylia). Jest jedną z najlepiej zarabiających polskich wokalistek, ale przyznaje, że nie lubi trwonić pieniędzy. Za to zainwestuje w nieruchomości, m.in. w… Brazylii. Dziesięć lat temu kupiła apartament w Rio de Janeiro, którego wielkość podobno wynosi aż 300 metrów kwadratowych!

Alicja Bachleda-Curuś

7

Alicja Bachleda-Curuś (Kalifornia). Gwiazda, marząc o karierze w Hollywood, wyjechała do USA już jako 19-latka i zamieszkała w słonecznym Los Angeles. W Mieście Aniołów aktorka może się cieszyć nie tylko wakacyjnym klimatem, ale także ekskluzywnym towarzystwem. Wielu jej sąsiadów to gwiazdy kina światowego formatu.

Wojciech Mecwaldowski

8

Wojciech Mecwaldowski (Jamajka). Jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów swoje miejsce na ziemi znalazł na Karaibach. Kilka lat temu spełnił swoje marzenie i został właścicielem pięknego domu na Jamajce. Gwiazdor przyznał, że decyzja o zakupie nieruchomości na drugim końcu świata była spontaniczna.

źródło: se.pl