Kiedy okazało się, że są parą, nikt nie wierzył w ich miłość. Teraz Cezary Pazura (56 l.) i Edyta Pazura (31 l.) świętują 10. rocznicę ślubu, czym ucierają własnie nosa niedowiarkom.

Poznali się w pociągu, w wagonie restauracyjnym. Gdy okazało się, że to jedno spotkanie sprawiło, że między nimi zaiskrzyło, złośliwi szybko gasili nadzieję na wielką miłość.

Najszerzej komentowana była różnica wieku między aktorem a młodziutką Edytą. Dzieli ich 25 lat, a mimo to udało im się zbudować piękny i trwały związek.

Para doczekała się trójki dzieci: Amelii (10 l.), Antka (7 l.) i Rity (11 m.). Edyta na swoim profilu w mediach społecznościowych właśnie podzieliła się radosną nowiną.

1 maja świętowała wraz z Czarkiem 10 rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikowała archiwalne zdjęcie oraz wzruszający wpis, cytując tekst Marii Dąbrowskiej.

„‚Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku’. Maria Dąbrowska 1.05.2009-1.05.2019” – napisała Edyta.

Pod zdjęciami i wpisem posypały się w komentarzach gratulacje i życzenia dalszej wspólnej drogi życia.

 

 

źródło: pomponik.pl