Bal TVN 2019 cieszy się wielkim powodzeniem wśród gwiazd. Na tegoroczną edycję wydarzenia przyszła między innymi Edyta Górniak, która zachwyciła wyglądem i elegancką stylizacją. Zobacz zdjęcia diwy.

Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam” co roku oblegany jest przez największe gwiazdy stacji. Na czerwonym dywanie pojawia się prawie setka znanych osób, które prezentują swoje najlepsze kreacje i dumnie stają na ściance, by zapozować do pamiątkowych zdjęć. Nie inaczej było podczas tegorocznego balu dobroczynnego.

W tym roku na zaproszenie organizatorów odpowiedziała m.in. Edyta Górniak, która już niedługo pojawi się na ekranie TVN w programie „My Way”. W nowym reality show stacji będziemy mogli oglądać, jak diwa odbywa kurs na prawo jazdy. Przypomnijmy, że kilkanaście lat temu podobny format został zrealizowany z udziałem Dody.

Bal TVN 2019: Edyta Górniak zachwyca stylizacją na gali
Edyta Górniak była zdecydowanie jedną z najlepiej ubranych gwiazd balu. Na piątkowe przyjęcie założyła obszerną suknię, w której wyglądała jak księżniczka. Pudrowo-czarna kreacja wyróżniała się spośród stylizacji innych celebrytek obecnych na Balu Fundacji TVN.

Edyta Górniak przyszła na tegoroczny bal organizowany przez Fundację „Nie jesteś sam”.

Jak na diwę przystało, zadała szyku, zakładając zjawiskową suknię.

Do kreacji dobrała gustowne dodatki, w tym prostą kopertówkę. Co za klasa!

Piosenkarka chętnie pozowała fotoreporterom do zdjęć.

W długiej sukni wyglądała jak królewna!

Edyta Górniak była jedną z najbardziej obfotografowywanych gwiazd balu.

źródło: plejada.pl