Edyta Górniak odpowiada na prośbę ponownego zaśpiewania hymnu. Jej reakcja zwala z nóg

Edyta Górniak ciągle pamięta, jakie reakcje towarzyszyły fanom tuż po jej pamiętnym wykonaniu hymnu Polski. Artystka przez długi czas musiała się tłumaczyć ze swojej interpretacji „Mazurka Dąbrowskiego” i znosić mnóstwo krytyki. Wiele lat później znów została poproszona o zaśpiewanie tego utworu. Zareagowała w bardzo interesujący sposób.

Edyta Górniak swoim głosem zachwyca fanów nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Głos diwy robi ogromne wrażenie na zdecydowanej większości słuchających, a warsztat i umiejętności wokalne gwiazdy do dziś zdumiewają. Nic dziwnego, ze to właśnie ona została poproszona o wykonanie jednego z najważniejszych dla Polaków utworów. Gwiazda zapewne ma bardzo wspomnienia związane z tamtym dniem.

Okropne wspomnienia wokalistki sprzed kilku lat. Nigdy nie zapomni takiego hejtu

Znana ze swojego talentu i mocnego głosu Edyta Górniak została poproszona o zaśpiewanie hymnu na mundialu w Korei. uważano, że nikt inny tak dobrze nie sprosta temu trudnemu zadaniu. Wszyscy byli zachwyceni i czekali na występ piosenkarki.

Nikt nie spodziewał się, że wokalistka postanowi wykonać „Mazurka Dąbrowskiego” w tak nietypowy sposób. Nie trzeba było długo czekać, by oburzeni kibice i fani gwiazdy skrytykowali jej śpiew. Zarzucali jej „ośmieszenie kraju”, „kompromitację”, a nawet „obrazę hymnu”. Uznano, że diwa zaśpiewała tak ważny, dostojny i poważny utwór jak kolędę albo tak zwany protest song.

– Pierwszy raz byłam na meczu. I byłam przerażona atmosferą nienawiści, jaka panowała na trybunach – próbowała się tłumaczyć.

Przez długi czas Polacy żartowali z porażki celebrytki, a niektórzy do dziś pamiętają feralny występ. Dzisiaj jednak ten temat nie jest najważniejszy dla wielbicieli Edyty Górniak. Minęło wiele lat i zapewne uznali, że piosenkarka poniosła odpowiednią karę. Ostatnio jednak temat powrócił.

Edyta Górniak odpowiedziała na propozycję wykonania hymnu Polski po raz drugi
Nie ma wątpliwości, że Edyta Górniak na długo zapamiętała swoją wpadkę. Ciężko się dziwić, bowiem przez bardzo długi czas była pośmiewiskiem dla całego kraju. Propozycja wykonania hymnu po raz kolejny po wielu latach musiała w niej obudzić negatywne wspomnienia.

Pewien internauta jednak okazał się bardzo odważny. Postanowił zapytać piosenkarkę o to, czy wykona ponownie pamiętny utwór. Wokalistka przygotowała dla niego bardzo ciętą odpowiedź.

– Nie stać cię, kotek – odparła.

Taka reakcja dosłownie zwala z nóg. Diwa pokazała, ze ma do siebie ogromny dystans, a do tego poczucie humoru. Być może wynika to z tego, że już częściowo zdążyła się pogodzić z dawną porażką.

źródło: pikio.pl