Dziewczynka nagle przestała rosnąć, lekarze nie mogli znaleźć przyczyny. To, co się z nimi stało, jest niesamowite

Gdy mała Bella Burton z Woburn w Stanach nagle przestała rosnąć, lekarze nie mogli znaleźć przyczyny. Okazało się, że obecnie jedenastoletnia dziewczynka cierpi na bardzo rzadką chorobę. Zespół Morquio to choroba genetyczna, która hamuje produkcję jednego z enzymów. Przez to Bella nie rośnie. Ma również problemy z sercem i kręgosłupem. Na szczęście pojawił się promyk szczęścia w jej życiu – George.

Bella musiała przejść aż przez 9 operacji, by móc się poruszać. Dla dziecka to straszne przeżycia.

1

Bella musi korzystać z wózka lub z kul. Teraz jednak ma wielką pomoc…

2

Rodzice dziewczynki postarali się dla niej o wielkiego doga niemieckiego o imieniu George, który jest w pełni wyszkolonym psem asystującym.

3

Roześmiana buzia Belli mówi wszystko! Bella często używa już tylko jednej kuli, bo może oprzeć się na swoim towarzyszu.

4

George pokochał swoją podopieczną całym psim sercem. Nie odchodzi od niej na krok, zawsze jest czujny i gotowy do pomocy.

5

Rodzice Belli docenili to, jak George troszczy się o ich córkę! Zapisali psa do nietypowego projektu, organizowanego przez jedną z organizacji non-profit. Jego wniosek został nazwany „Najlepszy Dzień Georga.”

6

Projekt ma na celu docenienie roli psów asystujących w naszym życiu. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele robią dla ludzi, którymi się opiekują i jak wiele od nich zależy… Wyjątkowy dzień rozpoczął się od jedzenia ulubionego smakołyku Georga – hamburgerów.

7

Potem przyszła pora na szaleństwa w ośrodku narciarskim, który został tego dnia zarezerwowany tylko dla tej dwójki 🙂

8

Nocowali w luksusowym hotelu! Dla Georga, który pierwszy raz został zwolniony z obowiązku czuwania nad Bellą i mógł po prostu się z nią swobodnie bawić, to musiało być świetne doświadczenie! Tu widzicie ich w sklepie z psimi smakołykami.

9

W pokoju hotelowym czekało na niego mnóstwo prezentów – smacznego jedzenia i zabawek.

10

Nic dziwnego, że po tak upojnym dniu oboje po prostu padli 🙂

11

Pamiętajmy doceniać pracę psów asystujących i… nie przeszkadzać im w godzinach pracy!

12

źródło: podaj.to