Dla rodziców spodziewających się dziecka z reguły nic innego nie liczy się bardziej, niż zdrowie maluszka. Drugą istotną kwestią jest płeć dziecka. Jeżeli w danej rodzinie od dawna rodzą się tylko dziewczynki bądź chłopcy, to całkiem naturalną jest chęć powitania na świecie przedstawiciela przeciwnej płci.

Nie inaczej było w przypadku Jamesa Kelemana. Z kobietami miał do czynienia zawsze. Najpierw był jedynym bratem wśród sióstr. Później został ojcem… czterech dziewczynek. Gdy jego córki założyły własne rodziny, z radością oznajmiały mu, że spodziewają się narodzin córek…

Nie inaczej było w przypadku jego młodszej córki, Caire. James nie ukrywał, że z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat długo wyczekiwanego w rodzinie męskiego potomka. Jednak znów okazało się, że będzie to wnuczka.

Kolejna wnuczka? Kolejne szczęście!

Pomimo tego James ucieszył się radosną nowiną, że kolejny raz zostanie dziadkiem. Dość nieoczekiwanie Carie urodziła w dniu urodzin Jamesa, sprawiając mu tym samym niemałą niespodziankę. Podekscytowany wyruszył do szpitala, by przywitać nowonarodzoną wnusię.

Prawda okazała się zaskakująca

Jego zdziwienie na szpitalnej sali było ogromne. Oto bowiem okazało się, że został dziadkiem tak długo oczekiwanego wnuka! Gdy Carie dowiedziała się, że spodziewa się chłopca, postanowiła oszukać ojca. Wiedziała doskonale, że w ten sposób zrobi tacie ogromną niespodziankę.

/

W kłamstwie pomogła rodzina

James do dnia porodu nie poznał prawdy. Jakby tego było mało, chłopiec urodził się w dniu urodzin dziadka. Lepszego prezentu James chyba nie mógł sobie wyobrazić…

.

Zaskoczenie sięgnęło zenitu!

Nie dość, że pierwszy od dłuższego czasu mężczyzna w rodzinie przyszedł na świat w ten sam dzień co dziadek, to jeszcze dostał po nim drugie imię. Najbliżsi uwiecznili moment, w którym James wita się z małym Laudrym Jamesem. Zobaczcie jego zaskoczenie!

It's A Boy!

"My dad is the only boy of three, has four daughters and two granddaughters, so when we found out our second was going to be a boy we decided we would just keep it a surprise, and told him we were expecting another girl. His grandson came on his birthday, and sharing his name, Landry James. Everyone we knew kept this from him, and as you can hear from the video even his four and five year old granddaughters who are yelling 'we keeped a secret from you!' The onsie he is wearing says "FYI: I'm a boy!" #LoveWhatMattersCredit: Carie B Elbe

Gepostet von Love What Matters am Sonntag, 2. Juli 2017

Żródło : http://zobaczto.pl