Dramat wielkich gwiazd disco-polo! Członkowie zespołu „Piękni i młodzi” rozwodzą się. Co dalej z zespołem?

Od jakiegoś czasu media donosiły, że Magdalena i Dawid Narożni – członkowie zespołu disco polo Piękni i Młodzi – rozwodzą się. Fani martwili się nie tylko o swoich ulubieńców, ale też o to, czy ich zespól przetrwa. Teraz muzycy oficjalnie potwierdzili doniesienia o rozwodzie.

Na oficjalnym fanpage’u zespołu Piękni i Młodzi 21 czerwca pojawiła się smutna wiadomość. Dawid i Magda potwierdzili, że rozwodzą się. Jednak mimo że ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, to byli kochankowie chcą pozostać w przyjaźni i wspólnie wychowywać córkę. Narożni uspokoili też fanów, podając, że zespól się nie rozpada.

Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągle pytania. Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy, tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach. Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia. Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy, nie oceniajcie nas. Dawid i Madzia – czytamy w oświadczeniu.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

źródło: plotek.pl