Dorota Wellman przejdzie na emeryturę? Została zapytana o emeryturę. Jej odpowiedź zwala z nóg

DDTVN nie funkcjonuje bez tej niezwykłej pary. Tym razem sama Dorota Wellman udzieliła wywiadu i jej odpowiedź na pytanie o emeryturę zwala z nóg. Gwiazda zdobyła się na zaskakujące wyznanie.

DDTVN bez Doroty Wellman i Marcina Prokopa to rzecz niezwykle abstrakcyjna dla wielu fanów śniadaniówki. Stanowią idealny duet i widać, że poza ekranem też znakomicie się dogadują. Tym razem Dorota Wellman sama udzieliła szczerego wywiadu, a jej odpowiedź na pytanie o emeryturze zaskoczyła wszystkich.

Gwiazda DDTVN o emeryturze. Kiedy na nią przejdzie?
Dorota Wellman bez wątpienia jest jedną z bardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych dziennikarek. Największą rozpoznawalność zapewniła sobie prowadzeniem DDTVN. Partneruje jej przy tym Marcin Prokop, a razem stanowią bardzo dobrą, ekranową parę.

W wywiadzie prezenterka zdradziła, że prywatnie i w pracy dogadują się tak dobrze, że jeszcze nigdy w życiu się nie pokłócili. Ich nazwiska tak skomponowały się razem, że wszyscy się dziwią, jak występują gdziekolwiek solo. Nic dziwnego, w końcu pracują ze sobą aż od piętnastu lat, a znają się siedemnaście. Jednak to niejedyna jej przyjaźń. Dorota Wellman utrzymuje wiele relacji z ludźmi z telewizji, ale jak podkreśla, prawdziwych przyjaciół ma niewielu.

Nawet oni nie byli świadomi okropnej prawdy o emeryturze gwiazdy. Wyznanie dziennikarki jest szokiem nie tylko dla jej bliskich, ale także fanów. Nikt nie spodziewał się takiego wyznania.

Dorota Wellman przejdzie na emeryturę? DDTVN nie może stracić takiej dziennikarki
Okazuje się, że Dorota Wellman wcale nie myśli o emeryturze. Stwierdziła, że poza rodziną, to właśnie praca jest dla niej najważniejsza. Prezenterka DDTVN chce jak najdłużej pozostać aktywna zawodowo.

– Praca daje mi dużo satysfakcji, pozwala poznawać ciekawe osoby i odwiedzać miejsca, których pewnie nigdy bym nie zobaczyła. Myślę, że gdybym nie pracowała, byłabym nieszczęśliwa i szybko bym się zestarzała. – powiedziała Wellman w wywiadzie.

Twierdzi, że nawet jak nie uda jej się dalej pracować z różnych powodów w telewizji, to szybko znajdzie sobie inne zajęcie. Jest dodatkowo świadoma, że wiecznie nie będzie pracowała w DDVN z Prokopem.

-Kiedyś ta przygoda się skończy, ale to nie znaczy, że zakończymy naszą współpracę. Mamy wiele wspólnych planów. Myślę, że jeśli program „DDTVN” nadal będzie na antenie, to będę musiała w pewnym momencie pożegnać się z nim z powodu wieku. Przecież nie będę przychodziła do studia z balkonikiem. Ale dopóki zdrowie mi pozwala, to niech ta przygoda trwa jak najdłużej – podsumowała pytania dotyczące jej emerytury.

źródło: pikio.pl