Dorota Wellman: „Bawi mnie, gdy kobiety mówią mi, że są już w takim wieku”. Ile ona ma lat?

Dorota Wellman jako dziennikarka telewizyjna musi za każdym razem wyglądać nienagannie. By ulepszyć swój wizerunek, korzysta z magii makijażu, który niekiedy może zupełnie odmienić wizerunek. Dzięki niemu można przykryć niechciane zmarszczki, co znacznie poprawia wygląd. Czy zatem dziennikarka wygląda na swój wiek? Wiemy, ile ma lat.

Dorota Wellman nigdy nie ukrywała prawdy na temat swojej wagi czy wieku. Dziennikarka jest niemalże jak „otwarta księga” i nie zataja większości faktów na swój temat. Nie jest też tajemnicą, ile lat ma gwiazda TVN, jednak informacja ta wciąż wzbudza spore poruszenie. Zdaniem większości osób, zupełnie nie wygląda na tyle.

Ile lat ma Dorota Wellman? Ogromne zaskoczenie

Choć już od kilku lat możemy oglądać ją w programie telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN”, spora grupa osób wciąż niewiele wie na temat dziennikarki. Ci, którzy zastanawiali się, ile lat ma gwiazda, wreszcie będą mogli poznać odpowiedź i, co więcej, będą w związku z tym w niemałym szoku!

Dorota Wellman urodziła się 2 marca 1961 roku, zatem obecnie ma 58 lat. Ciężko jest w to uwierzyć, ponieważ dziennikarka zupełnie nie wygląda na swój wiek. Niektórzy chętnie komentują jej wygląd w sieci stwierdzając, że wygląda znacznie młodziej. Nie wiadomo, czy młody wygląd gwiazdy TVN to zasługa dobrych genów, czy perfekcyjnego makijażu.

Wellman bez kompleksów: „Nie wiem, dlaczego niektóre panie na siłę chcą udawać młodsze, niż są”
Celebrytka zupełnie nie wygląda, jakby za chwilę miała skończyć 60 lat i nic dziwnego, że zupełnie się tak nie czuje. Dorota Wellman niejednokrotnie przyznała, że duchem wciąż jest młoda i wciąż cieszy się pełnią życia. Co więcej, dziennikarka odznacza się niesamowitym poczuciem humoru i dystansem do siebie, co niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć na wizji:

– Lubię się śmiać i z siebie, i z innych… Bawi mnie, gdy kobiety mówią mi, że są już w takim wieku. Dopytuję wtedy, w jakim. Słyszę wtedy, że w tym. Szlag mnie trafia, bo przecież nie jestem jasnowidzem, żeby zgadywać. Nie wiem, dlaczego niektóre panie na siłę chcą udawać młodsze, niż są – tłumaczyła w rozmowie z dziennikarzem „Plejady”.

źródło: pikio.pl