Dorota Szelągowska wymyśliła idealny kamuflaż, dzięki któremu będziemy mogli obrabować bank. Gwiazda TVN pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje z… sitkiem, którym zasłania sobie twarz. Nawet własny pies jej nie rozpoznał!

Dorota Szelągowska na Instagramie opublikowała zdjęcie z sitkiem. Nietypowe selfie wywołało w mediach setki komentarzy, a fani nie kryli rozbawienia. Sama gwiazda najwyraźniej także miała dużo zabawy w związku z fotografią.

Dorota Szelągowska straszy swojego psa
Dorota Szelągowska postanowiła trochę postraszyć swojego pupila. Wpadła na genialny pomysł, aby przykryć swoją twarz sitkiem, które służy do cedzenia makaronu. Sitko w dość komiczny, a jednocześnie przerażający sposób zmieniło wygląd jej twarzy, co oczywiście spowodowało, że własny pies bał się Szelągowskiej i zupełnie jej nie poznawał. Jej kreatywne żarty inspirują użytkowników sieci, którzy teraz także robią sobie podobne do niej selfie.

– Jak przestraszyć psa za pomocą sitka? Być może mogłabym nawet obrabować bank, skoro pies mnie nie poznaje – czytamy w opisie zdjęcia Doroty Szelągowskiej.

Fani rozbawieni pomysłem Szelągowskiej do łez
Użytkownicy sieci uwielbiają, gdy ich idolka ma dystans do siebie, a także tak oryginalne poczucie humoru, jakie zaprezentowała na zdjęciu. W komentarzach zaczęli podziwiać jej fotografię i docenili ją za świetny żart.

– Haha, ja jak byłam mała miałam piegi i wszyscy mi mówili, że opalałam się przez sitko. Jak Panią zobaczyłam to mi się przypomniało – dzieli się swoją historią fanka prowadzącej „Dorota inspiruje”.

https://www.instagram.com/p/BxRpkxUAkHM/

– Eeee tam. Ten uśmiech zawsze Panią zdradzi. Ja bym Panią poznała bez problemu – uważa ktoś inny.

– I nie tylko psa! Przeglądałam to zdjęcie w nocy. Myślałam, że umrę ze strachu – czytamy komentarz przerażonej kobiety.

– Muszę wypróbować to ze swoim psem – stwierdziła użytkowniczka, która następnie na swoim profilu opublikowała podobne zdjęcie.

– Hahaha, jesteś przezabawna – brzmi wpis fana „twórczości” Szelągowskiej.

źródło: pikio.pl