Donatan, Robert Lewandowski i Enej nagrali piosenkę! To będzie hit tegorocznego lata?

Robert Lewandowski nie tylko gra w piłkę nożną, ale związał się także z przemysłem muzycznym. Właśnie pojawiła się jego najnowsza piosenka, przy której współpracował z Donatanem i zespołem Enej.

Robert Lewandowski kojarzony jest przede wszystkim z piłką nożną, jednak kapitan naszej reprezentacji zajmuje się nie tylko bieganiem po murawie i strzelaniem goli. Piłkarz występuje dodatkowo w licznych reklamach, a także jest coraz bardziej aktywny w branży muzycznej, co doskonale widać na platformie YouTube. To właśnie tam miała premierę najnowszej piosenki, przy której Lewandowski współpracował z Donatanem i zespołem Enej, który odpowiada na warstwę muzyczną, jak i wokalną. Czyżby szykował się pierwszy prawdziwy hit tegorocznego lata?

Robert Lewandowski we współpracy z Donatem i Enej
Mało kto spodziewałby się Roberta Lewandowskiego w polskiej branży muzycznej. Jednak piłkarz ma już za sobą pierwsze kroki na tym gruncie i niedawno pojawiła się jego najnowsza piosenka, której jest współproducentem.

Swoją przygodę z muzyka Lewandowski rozpoczął już ponad rok temu, jednak nie zamierzał od razu wystartować tak jak inne gwiazdy w roli wokalisty, a producenta. Rozpoczął swoją współpracę z Donatanem, który bez wątpienia ma nosa do tworzenia prawdziwych hitów, które wpadają w ucho i w ten sposób na świecie pojawił się już ich trzeci wspólny projekt.

Pierwszy kawałek, przy którym pracowali nosi tytuł „Mansa Musa”, w którym wystąpili polscy raperzy. Jednak ich duet producencki nie zamyka się jedynie na jeden gatunek muzyczny i już jakiś czas później wraz z artystą o pseudonimie Mesajah wypuścili kawałek „Nie poddawaj się”.

Piosenkę można już usłyszeć w sieci. To będzie hit!
Teraz Robert Lewandowski i Donatan do współpracy zaprosili zespół Enej, a ich najnowszy kawałek już dostępny jest w Internecie i został już odtworzony przeszło 70 tysięcy razy, a patrząc na komentarze internautów, możemy mówić o murowanym hicie tegorocznego lata. Chociaż wielu internautów piszę, że chciałoby zobaczyć Lewandowskiego występującego w teledysku.

– Spoko piosenka ale czemu znów nie było Lewandowskiego w teledysku – pisze jeden z internautów.

– Hit lata!!! Mega nuta, Pozdro dla całej ekipy! – czytamy.

– Nuta mega, ale teledysk bardziej Donatana niż Eneja.. Muza 15/10, teledysk 6/10 – dodaje internautka.

źródło: pikio.pl