Donald Trump zasnął na kolacji u królowej Elżbiety? Do sieci trafiło wideo

Na Twitterze aż huczy, a wideo z prezydentem USA jest hitem sieci! Z nagrania wynika, że Donald Trump (72 l.) zaliczył wpadkę podczas przemówienia królowej Elżbiety (93 l.) na uroczystym bankiecie. O co chodzi?

Donald Trump przebywa z kilkudniową wizytą na brytyjskim dworze królewskim. Ostatnio wraz z żoną Melanią uczestniczył w uroczystym bankiecie w Pałacu Buckingham. Przyjęcie wydała królowa Elżbieta, która podczas trwania imprezy zabrała głos i wygłosiła przemówienie.

Prezydent USA i monarchini wznosili toast za „wieczną przyjaźń” Amerykanów i Brytyjczyków. Królowa mówiła o „silnych więzach” między oboma krajami. Gdy oczy niemalże wszystkich skupione były na przemawiającej, kamera wychwyciła zaskakujące zachowanie Trumpa. Można odnieść wrażenie, że polityk… przysypia! Wideo z tego zdarzenia jest hitem sieci!

To nie pierwsza wtopa Donalda Trumpa. Wcześniej głośno było o tym, że złamał królewski protokół. W czasie wygłaszania swojej przemowy lekko poklepał po plecach Elżbietę. Najwyraźniej zapomniał, że zabronione jest dotykanie członków monarchii. Wyjątkiem jest podanie ręki, ale i to wówczas, gdy członek królewskiego rodu jako pierwszy wyciągnie dłoń.

źródło: pomponik.pl