Donald Trump wkrótce przyleci od Wielkiej Brytanii. Skomentował wywiad Meghan Markle. Сzy będzie skandal?

Donald Trump wkrótce przyleci od Wielkiej Brytanii, gdzie spotka się z rodziną królewską. Zanim jednak przyleci do Europy, skomentował słowa Meghan Makle, które padły w jednym z wywiadów sprzed lat.

Meghan Markle, zanim została księżną, nie kryła się ze swoją niechęcią do rządów Donalda Trumpa. Przy okazji zbliżającej się wizyty prezydenta USA w Wielkiej Brytanii, media przypomniały, że w jednym z wywiadów, którego żona Harry’ego udzieliła w 2016 roku, nazwała go osobą “dzielącą społeczeństwo i siejącą ferment”.

Jak na te słowa zareagował Donald Trump? Tego postanowili się dowiedzieć dziennikarze The Sun. Prezydent nie ukrywał swojego zdziwienia, przyznając, że wcześniej nie miał pojęcia, że takie słowa padły z ust Meghan:

Co mogę powiedzieć? Nie wiedziałem, że jest taka paskudna.

Po chwili zmienił jednak nieco to wypowiedzi, dodając, że cieszy się, że dawna aktorka, która jest jednocześnie Amerykanką, dołączyła do rodziny królewskiej. Podkreślał, że mocno trzyma za nią kciuki:

Będzie bardzo dobra. Mam nadzieję, że odniesie sukces.

Okazuje się jednak, że podczas wizyty prezydenta w Wielkiej Brytanii, nie dojdzie do konfrontacji Mehgan z Donaldem Trumpem. Księżna, która niedawno urodziła synka, jest obecnie na urlopie macierzyńskim i nie przewiduje się, by przerwała go na czas wizyty prezydenta.

Wiadomo jednak, że z prezydentem Stanów Zjednoczonych spotka się książę Harry. To właśnie on dołączy do swojej babci Elżbiety II podczas prywatnego lunchu, który odbędzie się w poniedziałek 3 czerwca w Pałacu Buckingham.

źródło: jastrzabpost.pl