Dominika Tajner po raz pierwszy pokazała swoją mamę. Internauci: „Pani Aleksandra zdecydowanie podobna do swojej córki”

Dominika Tajner po raz pierwszy pokazała swoją mamę. Dotąd nikt nie znał kobiety, z którą niegdyś związany był tata Dominiki – Apoloniusz Tajner. Niedawno prezes PZN-u poślubił młodszą od siebie o 37 lat dyrektor marketingu. Jednak internauci zachwyceni poprzednią żoną sławy polskich skoków, panią Aleksandrą i nie mają wątpliwości po kim urodę odziedziczyła żona Wiśniewskiego.

Dominika Tajner szanuje prywatność wszystkich członków swojej rodziny, dlatego też występując w mediach stara się raczej nie wspominać o nich zbyt wiele. Rzadko też pokazuje się w towarzystwie swoich dzieci czy rodziców. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i w „Dzień Dobry TVN” odpowiedziała na pytania reporterów z mamą u boku.

Dominika Tajner wystąpiła w telewizji ze swoją mamą

Aleksandra Tajner od dawna nie pokazuje się w mediach. W 2014 roku Apoloniusz Tajner rozwiódł się z żoną, a w tym roku poślubił Izabelę Podolec. Wielu internautów zastanawiało się, jak wygląda mama Dominiki Tajner. W końcu Dominika jest piękną kobietą. Z pewnością jej mama także ma urodę godną pozazdroszczenia. W „Dzień Dobry TVN” mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy od dawna Aleksandrę Tajner, co bardzo ucieszyło widzów stacji TVN.

Byli zaskoczeni, bowiem pani Aleksandra to bardzo ciekawa i elegancka kobieta. Internauci dopatrzyli się także podobieństw pomiędzy wyglądem jej i Dominiki Tajner.

– Pani Aleksandra zdecydowanie podobna do swojej córki – stwierdziła internautka.

– Podobna do Dominiki – uważa użytkowniczka forum.

– Wydaje się być osobą z klasą – czytamy.

– Jak to teraz jest? Stara żona idzie w odstawkę, bo już swoje zrobiła? Jej miejsce zajmuje nowa i to w wieku córki lub młodsza. To wbrew naturze, a przede wszystkim wbrew lojalności… – wskazuje ktoś inny.

Dominika Tajner brała udział w „Women’s Challenge 4×4”
Dominika Tajner razem ze swoją przyjaciółką wzięła udział w szalonej podróży off-roadowej, podczas której ścigała się z innymi zawodniczkami o pierwsze miejsce. Zawody te charakteryzuje przede wszystkim adrenalina i błoto, którego na miejscu było wszędzie pod dostatkiem. Takie klimaty pasują jednak Dominice Tajner. To właśnie po to, aby opowiedziała o swoim zainteresowaniu ekstremalnymi sportami, zaproszono celebrytkę do programu.

– Kocham adrenalinę, jestem od niej uzależniona. Uwielbiam wychodzić ze strefy komfortu i uwielbiam ten sport – stwierdziła w rozmowie z reporterami „DDTVN”.

źródło: pikio.pl