Dominika Tajner bardzo się zmieniła. Jest nie do poznania. Tak wyglądała wcześniej

Dominika Tajner w ostatnich latach funkcjonowała w mediach głównie jako żona Michała Wiśniewskiego. Niestety, kilka miesięcy temu lider Ich Troje zażądał od niej rozwodu, a dokumenty otrzymała tuż po porażce w Tańcu z Gwiazdami. Od tego czasu Dominika chętnie rozmawia z tabloidami na temat swoich planów na przyszłość, a nawet zdecydowała się na intymną spowiedź w magazynie Viva. Trud się opłacił, bo od tego czasu kariera celebrytki wyraźnie ruszła naprzód.

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego ma mieć miejsce już wkrótce. „Managerka gwiazd” wielokrotnie dementowała plotki, jakoby planowała jednak wrócić do czerwonowłosego wokalisty, a ostatnio w końcu usunęła tatuaż z jego imieniem z przedramienia. W międzyczasie pojawiły się nawet pogłoski, że Michał Wiśniewski może spodziewać się kolejnego potomka, jednak nie zdecydował się potwierdzić tych pogłosek.

Choć ostatnie wydarzenia w życiu Dominiki Tajner raczej nie należały do najprzyjemniejszych, to jednak ostatnie 10 lat mimo wszystko odmieniło jej życie. Mowa nie tylko o rozwodzie, lecz także o jej spektakularnej metamorfozie, która może być dla niektórych zaskoczeniem. Trzeba przyznać, że celebrytka nie przypomina już siebie sprzed lat, a związek z liderem Ich Troje pomógł jej odnaleźć własny styl.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski poznali się w 2010 roku. W tym czasie piosenkarz był jeszcze mężem Anny Świątczak, z którą rozwiódł się rok później. „Managerka gwiazd” i czerwonowłosy piosenkarz spotkali się po raz pierwszy na przyjęciu, o czym Wiśniewski wspominał w programie Story of my life. Historia naszego życia.

Głupio to zabrzmi, ale ja nie oglądam się za kobietami. Ja byłem bardzo szczęśliwie żonaty. Natomiast zdecydowanie Dominika zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i umówiliśmy się na jakieś spotkanie przy okazji turnieju organizowanego w Wiśle – wspominał Michał w programie.

Gdy przyszli małżonkowie się poznali, Dominika wyglądała zupełnie inaczej. Celebrytka nosiła wtedy grzywkę i miała bardzo ciemne włosy, z których wkrótce zrezygnowała. W kolejnych latach stopniowo rozjaśniała włosy, a także nieco schudła. Dekadę później jej zdjęcie z przeszłości faktycznie może robić wrażenie.

Zobaczcie, jak Dominika Tajner zmieniała się w ciągu ostatniej dekady. Piękna?

źródło: pudelek.pl