Dominika Tajner: „Bardzo go kocham…mam złamane serce”. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner jednak nie rozwiodą?

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego to jednak pewne. Jeszcze kilka dni temu krążyły plotki, jakoby relacje między nimi ulegały poprawie, jednak ze smutkiem przyznaje Tajner, sprawa jest już przesądzona. – Bardzo go kocham (…) mam złamane serce – wyznała w rozmowie z Plejadą.

To bardzo trudne miesiące dla Dominiki Tajner. Wiadomość o złożeniu pozwu rozwodowego przez Michała Wiśniewskiego była dla niej wielkim zaskoczeniem. Kiedy w marcu lider zespołu „Ich Troje” rzucił papierami rozwodowymi, Dominika Tajner nie ukrywała, że to bardzo bolesna informacja.

Jednak jeszcze na początku tego tygodnia wydawało się, że nie wszystko stracone. Przyjaciel Dominiki, trener Qczaj wyznał, że Wiśniewskim zaczęło się układać. – U Dominiki wszystko w porządku. Po perturbacjach rozwodowych z Michałem czuje się świetnie. Wszystko zaczęło się im układać – powiedział w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Jaka jest prawda? – Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce – powiedziała w rozmowie z „Plejadą”.

Jak dodała, rozwód jest już przesądzony. – Normalnie rozmawiamy z Michałem, ale nie ma mowy o powrotach. Rozwód będzie – wyznała.

źródło: fakt.pl