Wow! Dominika Gwit podzieliła się radosną wiadomością. Fani są zaskoczeni jej zdolnościami!

Dominika Gwit, aktorka znana z serialowych hitów, takich jak „Przepis na życie” czy „Na Wspólnej”, jest postacią bardzo aktywną w mediach społecznościowych. Na swój instagramowy profil wrzuca dużo zdjęć i lubi dzielić się z fanami wydarzeniami ze swojego życia. Tym razem miała dla nich radosną wiadomość.

Dominika Gwit, aktorka, która zadebiutowała w 2009 roku w filmie „Galerianki”, jest osobą bardzo aktywną w mediach społecznościowych. Jej konto instagramowe wypełnione jest zdjęciami z jej życia. Widzimy tam Dominikę w sytuacjach służbowych, jak i scenki z życia prywatnego. Tym razem zdecydowała się podzielić z fanami radosną informacją. Reakcja była natychmiastowa.

Dominika Gwit podzieliła się radosną wiadomością
Dominika Gwit przyzwyczaiła fanów do publikowania na swoim Instagramie informacji dotyczących swojego życia. Aktorka stara się publikować treści regularnie, żeby mieć z ludźmi stały kontakt.

Tym razem postanowiła podzielić się z fanami radosną wiadomością. Dzisiaj rano wrzuciła zaskakujący filmik.

Wielkie poruszenie w sieci
Dominika Gwit opublikowała na swoim koncie na Instagramie film związany z osiągnięciem 100 tysięcy obserwujących. Widać na nim ogromną radość aktorki, która nie może uwierzyć, że aż tyle osób interesuje się jej życiem i śledzi ją w sieci. W ramach świętowania Gwit zrobiła spektakularny szpagat. Publikacja opatrzona jest komentarzem brzmiącym:

– Coś nieprawdopodobnego !!!! JEST WAS TU ZE MNĄ 100 TYSIĘCY!!!!DZIĘKUJĘ!!!! Dziękuję za wspólne radości, uśmiechy, szczęścia, wzruszenia, smutki i pocieszenia. Cieszę się, że ze mną jesteście, dajecie mi dużo energii – raduje się aktorka

Pod publikacją pojawiła się cała masa komentarzy. Fani Dominiki Gwit są niezawodni i natychmiast zareagowali na jej film. Wszyscy serdecznie gratulują aktorce i dziękują za to, że o nich pamięta. Posypała się również lawina ciepłych, wspierających komentarzy. Fani komplementują charakter i osobowość aktorki. Piszą, że jest niesamowita i że ją uwielbiają.

Gwit w swoim poście składa również życzenia swoim fanom:

– Na tę okrągłą liczbę życzę nam wszystkim ciepła w życiu i radości. Takiej prawdziwej , nie wymuskanej na pokaz i poklask. Prawdy w życiu. Bez zawiści. Z Miłością – pisze.

Aktorka od zawsze stara się promować pozytywny przekaz w internecie i motywować swoich obserwujących do tego, żeby stawali się lepszymi ludźmi. Zachęca także do częstszego uśmiechania się. Według niej jest to recepta na szczęście.

źródło: pikio.pl