Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem z majówki. Ludzie to zauważyli. A ty to widzisz?

Dominika Gwit nie raz udowadniała, że pomimo znacznej nadwagi dobrze się czuje w swoim ciele. Zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych są pogodne, a aktorka stara się zarażać swoich fanów pozytywnym nastrojem. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z majówki. Tego dnia postawiła na aktywny wypoczynek i wybrała się na rower. Jedna rzecz nie uszła uwadze internautów.

Dominika Gwit zawsze podkreślała, że zdaje sobie sprawę ze swojego wyglądu. Od zawsze charakteryzowała się nadprogramowymi kilogramami, do których zdążyła się już przyzwyczaić.

Kilka lat temu podjęła walkę z otyłością. Udało jej się wówczas schudnąć aż 50 kg, ale bardzo szybko dopadł ją efekt jo-jo. Aktorka nie potraktowała tego doświadczania jako porażki – wręcz przeciwnie! W końcu zaakceptowała siebie taką, jaką jest. Poczuła się piękna i szczęśliwa. Pewności siebie z pewnością dodała jej miłość. W lipcu ubiegłego roku Dominika wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego.

Pomimo tego, że czuła się dobrze w swoim ciele, postanowiła poszukać pomocy u lekarza. – Nie chce być szczupła, ja chcę być zdrowa – powiedziała w wywiadzie udzielonym Agnieszce Jastrzębskiej w październiku 2018 roku. Okazało się, że otyłość w jej wypadku jest w dużym stopniu spowodowana chorobą. Aktorka cierpi na insulinooporność i ma problemy z tarczycą. Udało jej się w końcu trafić pod opiekę dobrego lekarza, który pomaga jej odzyskać zdrowie.

Ostatnio Dominika pochwaliła się swoim fanom na Instagramie zdjęciem z majówki. Postanowiła skorzystać z pogody i wybrała się na rower. Wiadomo, że aktywny wypoczynek jest najzdrowszą formą spędzania wolnego czasu. Fani zauważyli, że taka aktywność dobrze wpływa także na sylwetkę aktorki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#majóweczka ♥️♥️♥️♥️

Post udostępniony przez Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit)

Dominika Gwit opublikowała zdjęcie z majówkowej wycieczki rowerowej. W tle widać łąkę pełną kwitnącego rzepaku. Ale to nie widoki zrobiły na internautach największe wrażenie.

Fani zwrócili uwagę na figurę aktorki. Uznali, że wygląda pięknie i wyraźnie schudła. W komentarzach pod zdjęciem pojawiły się komplementy pod jej adresem.

„Domi jakby Cię ubyło? Udanej majóweczki!”, „Schudłaś dobrze wyglądasz”, „Ale pięknie”, „pięknie pani wygląda”- czytamy w komentarzach.

1

źródło: fakt.pl