Dominika Gwit pochwaliła się swoim szczęściem. Za kilka miesięcy będzie …

Dominikę Gwit (30 l.) wzięło na wspomnienia. Celebrytka pochwaliła się swoim szczęściem…

Dominika Gwit na każdym kroku podkreśla, że dopiero od niedawna czuje się szczęśliwa.

Przez lata zmagała się z walką z otyłością, ale to już przeszłość. Gwit poznała smak bycia szczupłą i uznała, że to nie dla niej.

W tym przekonaniu utwierdzą ją jej mąż, który kocha ją taką, jaka jest.

Para pobrała się dziesięć miesięcy temu. Od tamtej pory życie „Domi” jest jak bajka. Tak przynajmniej możemy wywnioskować z jej Instagrama.

Aktorka zamieściła właśnie kolejny dowód. Zdjęcie z pięknej sesji dla jednej z gazet opatrzyła wzruszającym opisem jej aktualnego życia.

„Czas leci tak szybko!!! Już za niecałe dwa miesiące pierwsza rocznica ślubu!!! Jak to się stało??! Dopiero co ustalałam liczbę gości na weselu! (…) To był piękny rok. Małżeństwo jest wyjątkowe. Bycie Żoną to cudowny stan. Dziękuję Mężu, że o mnie dbasz i troszczysz się o mnie. Przy Tobie jestem bezpieczna, silna i szczęśliwa!!! Chcę by ten stan trwał do końca świata i o jeden dzień dłużej. KOCHAM I JESTEM KOCHANA. To moja siła!!! A nasze nowe piękne wspólne gniazdko jest moim miejscem na Ziemi!!! Coś dziś wzięło mnie na wynurzenia…” – pisze Dominika.

W komentarzach fanów nie zabrakło głosów, że do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko dziecka. Dominika w jednym z niedawnych wywiadów przyznała, że intensywnie o tym myślą!

Trzymamy zatem kciuki!

https://www.instagram.com/p/BxWqIR0pxyB/?utm_source=ig_embed

źródło: pomponik.pl