Dominika Gwit opublikowała zabawne nagranie z nią w roli głównej. Fani zachwyceni!

Dominika Gwit-Dunaszewska (30 l.) znów pokazała, że ma do siebie spory dystans. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zabawne nagranie z nią w roli głównej. Widzimy, jak aktorka tańczy i śpiewa.

26 maja w Polsce odbyły się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zagłosowało w nich przeszło 45 procent uprawnionych. Wcześniej ruszyła szeroko zakrojona kampania zachęcająca do głosowania. Także celebryci namawiali do pójścia do urn. Wśród nich była Dominika Gwit, która przy tej okazji opublikowała na Instagramie wideo.

Na filmiku widzimy, jak aktorka tańczy i śpiewa piosenkę na góralską nutę. Co prawda trochę pomyliła tekst, ale i tak wyszło zabawnie, a fani nie szczędzili miłych komentarzy. „Najbardziej pozytywna osoba jaką znam”, „Uwielbiam twoje poczucie humoru jesteś super ” – czytamy.

Góralska przyśpiewka nie była przypadkiem. Dominika i ekipa wystawiająca „Szalone nożyczki” przebywają w Zakopanem, lecz wyjazd nie był dla nich wymówką, by nie pójść na wybory. Wręcz przeciwnie, a udział w głosowaniu Gwit relacjonowała na InstaStory.

źródło: pomponik.pl