Dominika Gwit obchodzi pierwszą rocznicę ślubu. Pokazała piękne zdjęcia

Dominika Gwit równo rok temu powiedziała sakramentalne „tak”. Z okazji rocznicy opublikowała wyjątkowe zdjęcie ze swojego ślubu.

Dominika Gwit niedawno świętowała 31. urodziny. Teraz ma kolejny powód do radości. 7 lipca obchodzi pierwszą rocznicę ślubu. Razem z mężem, Wojciechem Dunaszewskim, aktorka wybrała się na weekend do ekskluzywnego hotelu. Przy okazji zrobiła fanom niespodziankę i pochwaliła się na Instagramie niepublikowanym wcześniej zdjęciem z wesela.

Dominika Gwit świętuje pierwszą rocznicę ślubu
7 lipca 2018 roku Dominika stanęła na ślubnym kobiercu razem z Wojciechem Dunaszewskim. Dla Gwit było to spełnienie marzeń. U boku swego wybranka znalazła prawdziwe szczęście i po raz pierwszy mogła być sobą. Od tego czasu minął już rok. Gwit postanowiła celebrować rocznicę razem z fanami, z którymi podzieliła się wyjątkowymi zdjęciami. Pod fotografiami dodała też miłosne wyznanie.

Szczęście, miłość, siła, rodzina. Kocham cię, jakby jutra nie było.

Widzimy na nich radość, wzruszenie oraz znowu możemy przypomnieć sobie śliczną suknię ślubną. Nic dziwnego, że internauci nie szczędzili ciepłych słów pod adresem swojej idolki.

Ściskam was kochani, wyglądaliście cudownie.
Pięknie, życzę wam kolejnych wielu rocznic w miłości, szczęściu i zdrowiu – pisali fani.

Przyłączamy się do gratulacji!

źródło: plotek.pl