Doda zdecydowała się na zaskakujący krok, który wprawił wszystkich fanów w osłupienie. Celebrytka nie jest już blondynką, a jej spektakularna metamorfoza jest powalająca.

1

Doda całą swoją karierę zbudowała na kontrowersjach oraz szokujących metamorfozach, jednak jeden element przez lata pozostawał niezmienny. Mogła zmieniać się muzyka oraz stroje, kolor włosów jednak zawsze krążył między ciemnym a platynowym blondem. Zapisało się to już na stałe w jej wizerunku, ostatnio jednak piosenkarka podejmuje zaskakujące kroki.

Zaczęło się od publikowania zdjęć bez makijażu i coraz częstszym docenianiu naturalności. Teraz jednak Doda zdecydowała się na kolejny, bardzo poważny krok. Przeszła zwalającą z nóg metamorfozę, która wprawiła fanów w osłupienie. Takiego wydania gwiazdy z pewnością nie pamiętają nawet najwierniejsi fani. Pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie internauci nie szczędzili jej komplementów.

Doda zdecydowała się na zaskakujący krok. Wróciła do naturalnego koloru włosów

Przez lata Doda słynęła z mocnego makijażu oraz odważnych stylizacji. Tym zdobyła serca fanów, od pewnego czasu jednak całkiem zmieniła swoje podejście do życia. Coraz częściej mówi o powadze i stabilizacji, a pierwszymi próbami wprowadzenia takiego stylu w życie były wyjścia z domu jedynie z lekkim makijażu oraz publikowanie w pełni naturalnych zdjęć w mediach społecznościowych.

Teraz celebrytka postanowiła pójść o krok dalej i spełniła swoje niedawne zapowiedzi. Wróciła do swojego naturalnego koloru włosów, dodając jedynie jaśniejsze pasemka.

– Idzie lato,nadchodzi sezon koncertowy. Jak Wam się podoba moje stylowe pożegnanie z biało platynową plamą na głowie? To mój naturalny kolor i na to refleksy – napisała pod wpisem na Instagramie.

Fani nie mogą wyjść z podziwu. Prześcigają się w prawieniu celebrytce komplementów

Tak piorunująca metamorfoza rzuciła fanów na kolana. Wszyscy byli pod wrażeniem, że ostatecznie piosenkarka rzeczywiście zdecydowała się na ten od dawna zapowiadany krok. Wiele osób nie mogło także uwierzyć, że jej naturalna fryzura naprawdę wygląda tak genialnie. Internauci prześcigali się w prawieniu jej komplementów.

– Zawsze wyglądałaś bosko, ale taki kolor po prostu wygrywa wszystko. Absolutnie najlepszy, nie wracaj już do platyny! – pisze fan.

– Jesteś genialna, nie myślałam, że się na to odważysz. Naturalność teraz wygrywa, brawo! – dodaje internautka.

– Natury nic nie zwycięży, wyglądasz bosko kochana. Pozdrawiam serdecznie – czytamy.

2

3

źródło: pikio.pl