Na ślubnym kobiercu stanie kolejna para, która poznała się planie „Rolnik szuka żony”. Kasia i Piotr byli bohaterami czwartej edycji programu i nawet doczekali się już potomka. Teraz postanowili sformalizować swój związek. Zdjęciem zaproszenia ślubnego pochwalił się na swoim profilu inny uczestnik „Rolnika”, Łukasz Sędrowski. Mężczyzna ostatnio rozstał się z Agatą, którą również poznał na planie hitowego programu. Ciekawe z kim pójdzie na wesele?

W prowadzonym przez Martę Manowską popularnym programie TVP „Rolnik szuka żony”, miłość odnalazło już kilka par. Wśród nich są m.in. Paweł i Martyna Szakiewicz z 1. edycji „Rolnik szuka żony, Anna i Grzegorz Bardowscy z 2. edycji, Kasia i Dawid z 3. edycji „Rolnika”, Małgorzata i Paweł Borysewiczowie – bohaterowie 4. edycji programu. Niebawem do ich grona dołączy kolejna para.

Kasia i Paweł z 4. edycji „Rolnik szuka żony”

Paweł był jednym z rolników, który szukał miłości swojego życia w 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Wśród kandydatek do jego serca była m.in. Kasia, która od razu wpadła Piotrowi w oko. Dzisiaj para ma już rocznego synka Aleksa. Na początku roku tygodnik „Rewia” ujawnił, że zakochani myślą o sformalizowaniu swojego związku. Zgodnie z przesądami, chcieliby, aby ślub odbył się w ciepłym miesiącu z literą „r” w nazwie. Marzyli również o tym, żeby obrączki w kościele podawał ich syn.

Ślub Kasi i Pawła odbędzie się jeszcze w tym roku

O tym, że Kasia i Paweł szykują się już do ślubu poinformował inny uczestnik programu „Rolnik szuka żony”. Łukasz Sędrowski pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zaproszeniem, które otrzymał od zakochanych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Będzie wesele 💒 Kasi i Piotra z RSŻ 4

Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

 

„Będzie wesele Kasi i Piotra z RSŻ 4” – napisał pod zdjęciem.

Nie zdradził jednak dokładnej daty uroczystości. Na zaproszeniu widoczny jest jedynie rok 2019. Biorąc pod uwagę, ciepłe miesiące w roku, z literą „r” w nazwie, można się domyślać, że Kasia i Paweł pobiorą się w czerwcu, sierpniu, lub we wrześniu.

Złośliwi internauci zasugerowali Łukaszowi, że już teraz powinien rozglądać się za partnerką na wesele. Rolnik niedawno rozstał się z Agatą, którą poznał na planie programu. Czy to oznacza, że pójdzie sam na wesele? A może będzie mu towarzyszyć inna kobieta? Przekonamy się już niedługo.

Kolejna para, która poznała się na planie programu, stanie na ślubnym kobiercu

źródło: fakt.pl