TVP postanowiło odbić telewidzów swoim największym rywalom, Polsatowi i TVN. Wszystko za sprawą programu, który wiele osób pamięta z dawnych lat. Hit niegdyś gromadził przed telewizorami całe rodziny, a teraz ma powrócić do ramówki stacji.

TVP doskonale wie, że ich widzowie uwielbiają muzyczne show. Postanowili spróbować powtórzyć sukces wielkiego hitu sprzed lat i już wkrótce będzie można się przekonać, czy to był właściwy wybór. Na pewno wiele osób postanowi zobaczyć nową odsłonę programu z samego sentymentu.

TVP zgarnie wszystkich widzów innym stacjom. Niedługo premiera wielkiego hitu

Wiele osób na pewno pamięta popołudnia, podczas których cała rodzina siadała przed telewizorem, by obserwować zmagania jednego z najlepszych ówczesnych programów. Wiele osób z pewnością będzie chciało zobaczyć, co zmieni się w programie po wielu latach od ostatniego odcinka.

Już wkrótce okaże się, czy wielki powrót Szansy na sukces był dobrym pomysłem. Program TVP pomagał młodym twórcom zacząć swoją muzyczną karierę. W odróżnieniu od innych show, właśnie to najbardziej wymagające. Aby wygrać, piosenkarze-amatorzy musieli wykonać losowy utwór z repertuaru danego wokalisty lub zespołu, a oceniali ich oryginalni wykonawcy.

Cały występ przypominał nieco karaoke. Wokalista wybierał dla siebie podkład muzyczny, a potem śpiewał, wspomagając się wyświetlanym tekstem.

Wiele osób zastanawiało się, kto poprowadzi nową edycję. Niegdyś tę funkcję pełnił Wojciech Mann, teraz jednak zastąpi go Artur Orzech.

Widzowie zobaczą wiele gwiazd w nowym programie

Castingi do Szansy na sukces już się odbyły, a pierwszy odcinek będzie można zobaczyć już 7 kwietnia. Gościem będzie Natalia Kukulska, a uczestnicy będą śpiewać piosenki jej matki, Anny Jantar. W kolejnych epizodach zaproszonymi gwiazdami będą między innymi Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkonii, Kombii, Feel oraz Ryszard Rynkowski.

TVP z pewnością liczy na ogromny sukces. Dawny hit z pewnością będzie ciekawą alternatywą dla współczesnych talent show, a wiele osób chętnie odświeży stare wspomnienia. Jak na razie program jest kojarzony głównie przez internautów, którzy znaleźli naganie z występem Donalda Tuska właśnie w Szansie na sukces. Być może stacja pomoże odkryć przyszłą gwiazdę polskiej muzyki.

źródło: pikio.pl