Karolina Szostak zadziwiła media swoją metamorfozą – chudnąc zawrotne 30 kg, dzięki której wygląda dzisiaj nie do poznania. Dieta, po której ukończeniu zaprezentowała swój porażający efekt, jest dzisiaj stosowana przez tysiące fanek dziennikarki. Podobną transformację przeszedł Patryk Vega, który zrzucił prawie dwa razy więcej kilogramów, a jego teraźniejsze fotografie powoduj niedowierzanie wśród obserwatorów, którzy twierdzą, że znajduje się na nich… sobowtór.

Karolina Szostak chwaliła się swego czasu w mediach dietą, która dzisiaj bardzo popularna jest „na salonach” show-biznesu. Jej jadłospis dzisiaj składa się wyłącznie z warzyw i określonych rodzajów owoców. Podobną dietę zastosował Patryk Vega, który ostatnio opublikował efekty swojej niesamowitej metamorfozy, o której nieustannie rozpisują się teraz internauci.

Karolina Szostak schudła 30 kg. Patryk Vega pobił jej wynik aż dwukrotnie

Dieta i trening to dwa niezbędne elementy, które muszą znaleźć się w harmonogramie tygodnia każdego, kto pragnie zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Niektórym bardzo ciężko uzyskać jakikolwiek efekt, bowiem chudnięcie to bardzo trudny proces wymagający cierpliwości, a także wielkiego poświęcenia połączonego z dyscypliną.

W show biznesie znajdziemy mnóstwo przykładów gwiazd, którym udało się schudnąć, całkowicie zmieniając przy tym swój wygląd. Warto wspomnieć choćby o Karolinie Szostak, która na diecie dr Ewy Dąbrowskiej zrzuciła aż 30 kilogramów. Dzisiaj chętnie prezentuje się w drogich kreacjach znanych projektantów w rozmiarach o kilka numerów mniejszych w porównaniu do tych, z początków kariery. Jej metamorfoza to jednak nic.

Podobną transformację w ostatnim czasie przeszedł także Patryk Vega, który według informacji tabloidu Jastrząb Post schudł aż 50 kilogramów. Ponadto na swoim Instagramie zaprezentował szerokiej publiczności nowe tatuaże. Reżyser „Small World” ma dzisiaj niemal całe ciało pokryte rysunkami, które, jak przyznaje, nie pojawiły się tam bez przyczyny, a każdy z nich wiąże się z oryginalną historią.

Fani nie mogą uwierzyć w transformację Patryka Vegi
Użytkownicy sieci są pod wrażeniem. W komentarzach nie kryją swojego zadziwienia, a niektórzy nie dowierzają, że na zdjęciach naprawdę znajduje się Patryk Vega.

– To Ty czy wynająłeś sobowtóra? – śmieje się internauta.

– Jesteś inspiracją dla mnie. Wow. Nic więcej nie da się powiedzieć. Zatkało mnie – napisała użytkowniczka.

– Niesamowite. Naprawdę dużo schudłeś! O ku*wa – czytamy komentarz wyraźnie wstrząśniętego fana.

Przemiana reżysera jest niemal nieprawdopodobna. Do tej pory to Karolina Szostak uchodziła za przykład niesamowitej metamorfozy, bardzo możliwe jednak, że Patryk Vega zajmie jej miejsce. Utrata tak wielu kilogramów z pewnością sprawi, że zdobędzie nowych fanów.

źródło: pikio.pl