Katarzyna Figura to niekwestionowana gwiazda kina. Aktorka, choć cieszy się wielką popularnością, to na oficjalnych imprezach nie bywa zbyt często. Ostatnio artystka zrobiła wyjątek i pokazała się na gali wręczenie Diamentowego Klapsa w Sopocie. Figura wyglądała olśniewająco.

Katarzyna Figura pojawiła się niedawno na gali wręczenia nagród Diamentowy Klaps Filmowy w Sopocie. Aktorka, która raczej stroni od oficjalnych imprez, tym razem zrobiła miłą niespodziankę swoim fanom.

Artystka zaskoczyła przede wszystkim odmienionym wyglądem. Gwiazda pokazała się w nowej fryzurze i w doskonale dobranej stylizacji. Widać, że Kasia wyraźnie wyszczuplała. Na pewno wielu wielbicieli jej talentu żałuje, że artystka na stałe nie mieszka w stolicy.

Przypomnijmy, że kilka lat temu Katarzyna Figura przeprowadziła się do Gdyni.

1

– Faktycznie cztery lata temu zamieszkałam w Gdyni na stałe, ale dojrzewałam do tej decyzji długo. Pamiętam wieczór sprzed 16 lat. Przyjechałam do Sopotu, żeby wystąpić w Operze Leśnej. Miałam wolną chwilę. Wybrałam się na spacer wzdłuż morza. Był koniec sierpnia. Siedziałam na brzegu, patrzyłam na morze. I wtedy pojawiła się taka myśl, że byłoby cudownie pobyć tutaj dłużej. Nie mogłam się od tej myśli uwolnić. Wróciłam do Warszawy i w ciągu kilku dni dostałam propozycję gościnnych występów w serialu „Lokatorzy”, który był realizowany w Telewizji Gdańsk. Przez kilka kolejnych miesięcy połowę tygodnia spędzałam na Wybrzeżu, a drugą w Warszawie – powiedziała w jednym z wywiadów artystka.

2

3