Dagmara Kaźmierska trafiła do szpitala, a swój pobyt regularnie relacjonuje w serwisach społecznościowych. Tym razem pokazała swój poniedziałkowy posiłek.

Dagmara Kaźmierska miała dość poważny wypadek samochodowy. Właśnie dlatego Królowa Życia trafiła do szpitala i nie zanosi się na to, by wkrótce miała opuścić placówkę. Nie oznacza to jednak, że Dagmara zrezygnowała z aktywności w serwisach społecznościowych – wręcz przeciwnie, aktywnie uzupełnia swoje profile o nowe zdjęcia.

W poniedziałkowe popołudnie Kaźmierska opublikowała kolejne zdjęcie. Wygląda na to, że nawet podczas leczenia jest traktowana po królewsku. Chociaż w polskich państwowych szpitalach na ogół karmią słabo, Kaźmierska na najnowszej fotografii na Instagramie pozuje z kawałkiem apetycznego ciasta z galaretką, bitą śmietaną i malinką. W ten sposób umiliła sobie popołudniowe picie kawy:

Ciasteczko do kawki już było? Bo wiecie, że bez tego ani rusz. Mój Misiu PAULO jest ze mną. Dba o mnie. Dodaje sił. Wy wysyłacie mi dobrą energię za co niezmiernie Wam dziękuję. Odsyłam z mnóstwem buziaków.

Fani zdziwieni byli nie tylko tym, co znalazło się na talerzu Kaźmierskiej, ale także faktem, że nawet w szpitalnym łóżku znalazła siłę na zrobienie sobie pełnego makijażu:

Nawet w szpitalu wygląda Pani jak prawdziwa Królowa
A co je Pani dobrego? Nie wiedziałem, że w szpitalach tak dobrze karmią. Smacznego
Nie no w pełnym make up na szpitalnym łóżeczku. Tak tylko moja Daga potrafi
Królowa, której spadła korona.. Podniosła ją szybko i rusza dalej
Pyszniutkie ciasto należy się w pełni. Ten wypadeczek to taki mocny był jednak bo i czoło rozbite
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

https://www.instagram.com/p/ByPtcUmhS9p/?utm_source=ig_embed

źródło: menway.interia.pl