Dagmara Kaźmierska miała katastrofalny wypadek. Królowa życia opublikowała swoje zdjęcie ze szpitalnego łóżka

Dagmara Kaźmierska miała wypadek, na skutek którego znajduje się w szpitalu. Królowa życia opublikowała swoje zdjęcie ze szpitalnego łóżka, opatrując je niepokojącym komentarzem. Internauci zamarli.

Dagmara Kaźmierska zaskarbiła sobie wielką sympatię fanów dzięki programowi Królowe życia. Bizneswoman w telewizyjnym show w brawurowy sposób oprowadza widzów po swoim spektakularnym życiu, pokazując luksusy w jakich opływa. W programie możemy oglądać także przystojnego partnera celebrytki Jacka oraz jej syna Conana. Od czasu emisji pierwszego sezonu show, Dagmara stała się rozpoznawalną osobowością telewizyjną brylującą w internecie prawie jak Natalia Siwiec.

Kaźmierska uwielbia chwalić się swoim życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo ciekawych relacji z podróży, zakupów czy z domowych pieleszy. Niestety w ostatnim czasie celebrytka bardzo zaniepokoiła swoich znajomych i fanów, którym pokazała opatrzone zaskakującym komentarzem zdjęcie z łóżka szpitalnego:

Aniołki Moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość , rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić . O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo … – napisała Dagmara.

Na zdjęciu widzimy Królową życia w piżamce w cętki, w pełnym makijażu i figlarnym kucyku. Niestety ten luksusowy widok zakłócają prawdopodobnie połamane nogi Dagmary, które są w gipsie! Dokładnie nie wiadomo co się stało i w jakim stanie jest ulubienica widzów. Zdjęcie poturbowanej celebrytki wywołało ogromne zamieszanie wśród internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo miłych słów wsparcia od jej fanów:

Ja Ci Kochanie dam stypę
Ja będę tańczyć na Twoim weselu
Będziemy celebrować jeszcze nasze chwile…nasze rozmowy…naszą radość…
Do wesela się zagoi
Wracaj szybko do zdrowia
KOCHANA TRZYMAJ SIĘ
Wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia


Życzymy Dagmarze szybkiego powrotu do zdrowia.

źródło: jastrzabpost.pl