Czy serce Jarosława jest zajęte? Nie uwierzycie, z kim się spotyka! To znana gwiazda! O kim mowa?

Jarosław Kret jest zakochany? Ta informacja zelektryzowała polskie media i wszyscy zastanawiają się, czy plotki na temat romansu dziennikarza są prawdziwe. Nie uwierzycie, z kim się spotyka! To znana gwiazda! O kim mowa?

Jarosław Kret ma za sobą kilka burzliwych związków. O jego głośnym rozstaniu z Beatą Tadlą rozpisywały się wszystkie media. Samotność dziennikarza nie trwała jednak długo. Według portalu pomponik.pl gwiazdor odnalazł miłość w ramionach innej kobiety. O kim mowa?

Czy Jarosław Kret jest zakochany?
Jarosław Kret coraz częściej pojawia się w towarzystwie pięknej brunetki, Karina Zuchory. Połączyła ich miłość do kuchni i egzotycznych podróży. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Odpowiedź na to pytanie znają tylko sami zainteresowanie. Bez wapienia łączy ich bliska relacja, jednak nie wiadomo, czy są parą, bo pogłoski na ten temat nie zostały potwierdzone przez żadną ze stron.

Niedawno Jarosław Kret zamieścił na swoim Instagramie żartobliwy wpis, na który zareagowała Kasia:

– Poślub kogoś, kto dobrze gotuje. Uroda przemija, głód nigdy – opublikował żartobliwy wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Mężczyzna niemusiał czekać długo na odpowiedź swojej przyjaicółki, Karina Zuchory. Kobieta napisała krótko:

– Mądre – czytamy w komentarzu.

Tym samym Zuchora pozostawiła szerokie pole do spekulacji na temat ich relacji. Czy informacje na temat ich romansu są prawdziwe? Tego nie wiemy, ale Jarek dzięki relacji z Kariną odzyskał radość życia, a na jego twarzy coraz częściej pojawia się uśmiech.

Kim jest Karina Zuchora?
Karina Zuchora to finalistka programu kulinarnego MasterChef, emitowanego w stacji TVN. Kobieta ma wiele talentów — trenuje narciarstwo biegowe i lekkoatletykę. Sport jest nie tylko jej pasją, lecz także sposobem na życie — Karina studiuje wychowanie fizyczne. Podobno już nuedługo pojawi się autorski program Kariny i Jarosława. Będziecie oglądać?

Czy serce Jarosława jest zajęte? Na razie prezenter nie odniósł się do plotek na ten temat.

Karolina jest finalistką programu MasterChef.

Jarosław Kret od lat obecny jest w polskim show-biznesie.

Jarosław Kret przyznał, że zmaga się z depresją. Towarzystwo przyjaciół dobrze na niego wpływa.

źródło: lelum.pl