Czy Michał Szpak ma dziecko? Bez wątpienia jest on jednym z najpopularniejszych piosenkarzy i celebrytów w polskim show-biznesie, lecz fani niewiele wiedzą o jego życiu prywatnym, które ten bardzo dokładnie stara się ukryć przed światem. Tym razem jednak media opublikowały niesamowite informacje. 

Сzy Michał Szpak ma dziecko? Jak ma na imię jego wielka miłość? Czy planuje ślub? Wszystkie te pytania bezustannie nurtują wszystkich fanów muzyka, jednak ten do tej pory bardzo uważnie dobierał słowa w wywiadach tak, by przypadkiem nie zdradzić żadnych szczegółów dotyczących jego bliskich i życia prywatnego. Głośno mówi, że rodzina jest dla niego najważniejsza i stara się o nią dbać najlepiej jak może, fani jednak chcieliby dowiedzieć się czegoś konkretnego.

Wokół młodego artysty, któremu udało się wybić po dojściu do finału popularnego talent show TVP „X-Factor„, pojawiły się już dziesiątki spekulacji i podejrzeń dotyczących jego związków, miłości, orientacji czy kwestii jego ojcostwa, nigdy jednak żadna z nich nie została potwierdzona. Tym razem jednak media podały szokujące informacje, w które ciężko uwierzyć.

Czy Michał Szpak ma dziecko?

Pytanie to zadawali sobie wszyscy fani, gdy jakiś czas temu piosenkarz opublikował na portalu społecznościowym zdjęcie z małym dzieckiem, które możecie zobaczyć poniżej. Media podawały szokujące informacje, że Michał Szpak ma dziecko i rzeczywiście muzyk został ojcem, ale chrzestnym – maluch nazywa się Ignacy i jest tylko i wyłącznie chrześniakiem piosenkarza.

Informacja ta i spekulacje mediów z jednej strony oburzyły internautów, którzy poczuli się oszukani. W końcu byli przekonani, że to dziecko piosenkarza. Z drugiej jednak strony urocza, rodzinna fotografia szybko zyskało ogromną popularność, a tysiące ludzi w komentarzach zazdrościło maluchowi niesamowitego wujka.

Nowy związek Michała Szpaka

Nie tak dawno media po raz kolejny zdecydowały się na próbę zdobycia informacji o życiu prywatnym muzyka. Tym razem jednak celem było potwierdzenie plotek o tym, że mężczyzna znalazł swoją drugą połówkę. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, co on sam potwierdził. Przyznał, że jest zakochany, jednak jeszcze nie zamierza ujawnić, kim jest jego druga połówka.

– Jeśli moja druga połówka będzie chciała, żebym poinformował o nas media, to spoko. Ale nie mam zamiaru dzielić się prywatnym życiem w taki sposób, w jaki robią to niektóre osoby na rynku – wyznał w rozmowie z „Plejadą”.

Na pocieszenie dla fanów, którzy nie mogą się doczekać, aż gwiazdor zostanie ojcem, warto przytoczyć jego ostatnią wypowiedź dla magazynu „Party”, w której zdecydował się na odważną deklarację.

– Jeśli mieć dzieci, to tylko kilkoro! Nigdy jedno! – zapewniał.

Facebook/Michał Szpak

źródło: pikio.pl