Wokół życia osobistego byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej Bartłomieja Misiewicza (29 l.) ostatnim czasem krąży dużo różnych plotek. Wzrost zainteresowania publicznego wywołują również zdjęcia w mediach społecznościowych, które zamieścił sam były polityk. 

Nie jest tajemnicą, że go partnerką jest 26-latka, której według informacji „Super Express”, Bartłomiej Misiewicz oświadczył się po tym, jak wyszedł na wolność. Kilkumiesięczna rozłąka byłą spowodowana pobytem polityka w areszcie, jednak nie stanęła na przeszkodzie uczuć.

W sierpniu tego roku znajomy Misiewicza przyznał, że zaręczyny już się odbyły, natomiast ślub będzie za rok. Jednak zdjęcia na prywatnym koncie na Facebooku oraz na Instagramie byłego rzecznika MON wywołują wątpliwości z tego powodu. Na jednej fotografii możemy zobaczyć czworo osób podczas wesela, wśród których są Misiewicz z panną młodą. Pod zdjęciem znajduje się podpis „Państwo Młodzi & Państwo Misiewicz”. Oprócz tego zostało opublikowane również zdjęcie winietek, gdzie widać imię i nazwisko byłego polityka i imię Roksana. Na prywatnym profilu Misiewicza na Facebooku posypały się w komentarzach życzenia szczęścia, jednak czy na pewno to było go wesele nadał nie wiadomo.

źródło: pomponik.pl