Córki Jacka Braciaka nie akceptują jego związku z Agatą Buzek? Para musi stanąć przed nie lada trudnym zadaniem

Para musi stanąć przed nie lada trudnym zadaniem. Czy córki Jacka Braciaka (51 l.) w pełni zaakceptują jego związek z Agatą Buzek (42 l.)?

Długo ukrywany przed światem romans aktorskiej pary trzyma się coraz mocniej. Choć Agacie Buzek i Jackowi Braciakowi nie brak temperamentu i chwilami od emocji między nimi aż iskrzy, są razem od niemal roku.

Ważną decyzją, podjętą kilka miesięcy temu, było wspólne zamieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Teraz przed zakochanymi kolejne odpowiedzialne i wyjątkowo trudne wyzwanie. Jak się dowiaduje „Na żywo”, aktor zamierza przedstawić Agacie swoje córki z poprzednich związków.

„Zaproponował, aby wspólnie wybrali się na krótki wypad wakacyjny. Agata denerwuje się trochę przed tą wyprawą. Zależy jej oczywiście, aby dziewczyny ją zaakceptowały. A zdaje sobie sprawę, że wcale nie będzie to łatwe, bo one nie są już małymi dziećmi” – zdradza w rozmowie z tygodnikiem znajoma aktorów.

Jacek ma dwie córki z małżeństwa z producentką filmową Iloną Braciak: Zofię (26 l.) i Jadwigę (25 l.). Rozwiódł się, bowiem w 2002 r. zapałał uczuciem do aktorki Mai Hirsch. Owocem tej miłości jest 15-letnia dziś Marysia.

Maja nie robiła byłemu partnerowi trudności i zgodziła się na wyjazd córki. Pozostaje z Jackiem w dobrych relacjach i trzyma kciuki za jego nowy związek. Bliskość Agaty i Jacka narodziła się na planie filmu „Córka trenera”. Poznali się lepiej i zrozumieli, że chcą razem budować swoje szczęście.

„Jacek stracił dla Agaty głowę, uważa ją za znakomitą aktorkę. Ona widzi, jak ukochany dba o dzieci z poprzednich związków, jak o nich myśli i mówi” – zdradza informatorka gazety.

źródło: pomponik.pl