Córki Ferdka z Kiepskich mocno się różnią. Która bardziej przypomina ojca

Świat według Kiepskich” sprawił, że cała Polska poznała postać Ferdka Kiepskiego, w którego wciela się Andrzej Grabowski. Po latach karierę aktorską robią również córki aktora. Fani twierdzą, że kobiety nie są do siebie bardzo podobne.

„Świat według Kiepskich” sprawił, że Andrzej Grabowski zaistniał w świadomości milionów Polaków. Aktor występował w wielu produkcjach już wcześniej, jednak po latach należy przyznać, że to właśnie udział w popularnym sitcomie emitowanym na Polsacie przysporzył aktorowi największej popularności. Serial do dziś ma bardzo wielu fanów i cieszy się ogromnym uznaniem. Kilka dni temu obchodziliśmy 20. rocznicę premiery pierwszego odcinka.

Główny bohater produkcji dziś może cieszyć się z udziału w wielu programach, jest zapraszany do gry w filmach, producenci pomimo upływu lat wciąż chcą widzieć go na ekranie. Andrzej Grabowski za jakiś czas będzie musiał zejść ze sceny, jednak niewykluczone, że nie będzie to koniec kariery rodu Grabowskich. Wszystko przez liczne sukcesy obu córek aktora.

Gwiazdor serialu „Świat według Kiepskich” ma utalentowane dzieci

Andrzej Grabowski i Anna Tomaszewska dorobili się dwóch córek: Zuzanny oraz Katarzyny. Przez lata marzyły one o tym, by dorównać sukcesom ojca, jednak długo nie potrafiły przekonać do siebie reżyserów. Sytuacja zmieniła się dopiero po kilkunastu latach prób. Teraz wydaje się, że w końcu nadeszła szansa dla obu kobiet.

28-letnia Katarzyna parę miesięcy temu dostała propozycję, która może odmienić jej życie. Po spotkaniu z władzami stacji TVN okazało się, że córka gwiazdora serialu „Świat według Kiepskich” zagra główną rolę w serialu „Zakochani po uszy”. Obecnie pojawia się w produkcji stacji mającej siedzibę przy ulicy Wiertniczej w Warszawie, co przynosi jej wielką sławę. Bardzo prawdopodobne jest, że jeśli producenci będą zadowoleni z występu Katarzyny Grabowskiej, to niebawem może ona na stałe zagościć na antenie telewizji.

Córki aktorka serialu „Świat według Kiepskich” robią karierę

Podobnie jest ze starszą z córek Andrzeja Grabowskiego, 35-letnią Zuzanną. Kobieta od wielu lat występuje na deskach teatru, od czasu do czasu zdarza jej się również dostać mniejsze lub większe role w filmach pełnometrażowych. Nie wszyscy wiedzą również o tym, że od wielu lat jest ona żoną Pawła Domagały. Kobieta od dłuższego czasu spełnia się jako aktorka i nie ukrywa, że jest szczęśliwa ze swojego obecnego życia.

Internauci nie mogą jednak uwierzyć w to, że obie Grabowskie rzeczywiście są siostrami. Różnica w ich wyglądzie jest znaczna, a fani spierają się, która z nich jest bardziej podobna do ojca. Wszystko wynika najpewniej ze znacznej różnicy wiekowej, która wynosi aż siedem lat. Każdy powinien sam ocenić, która z kobiet bardziej przypomina ojca.

(fot. Instagram – Katarzyna Grabowska)

(fot. Instagram – Zuzanna Grabowska)

źródło: pikio.pl