Córka postanowiła odwiedzić znienacka swoją mamę. Niespodzianka szybko przerodziła się w koszmar

Córka pewnej kobiety z Girard postanowiła zaskoczyć swoją matkę. Chciała sprawić jej nieoczekiwaną radość. Jednak zamiast szczęścia na obie kobiety czekały huk, łzy i ból.

Córka postanowiła odwiedzić znienacka swoją mamę. Młoda studentka z Ohio nie miała pojęcia jakie konsekwencje sprowadzi na nią niewinna, spontaniczna decyzja. Zamiast przyjemności z niezapowiedzianej wizyty, obie kobiety przeżyły prawdziwe piekło. Jedno jest pewne: dziewczynie udało się całkowicie zaskoczyć swoją matkę.

Córka ofiarą matczynej czujności

Córka mieszkanki Stanów Zjednoczonych wróciła do rodzinnego domu wieczorem 30 sierpnia. Nie uprzedziła rodziców o swojej wizycie, więc nikt nie spodziewał się uczennicy college’u. Miła niespodzianka szybko przerodziła się w koszmar. Zaalarmowana hałasem dobiegającym z korytarza matka dziewczyny sięgnęła po broń i postrzeliła swoją wbiegającą do sypialni pociechę.

– Kobieta zeznała, że drzwi sypialni, w której przebywała, otworzyły się, a ona sięgnęła po trzymaną w pogotowiu broń i strzeliła do osoby, która weszła do środka – powiedział John Norman, szef policji z Girard, w wywiadzie dla WFMJ.

Pocisk poważnie uszkodził ramię niczego nie spodziewającej się dziewczyny. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyły odpowiednie służby. Zastały obrazek jak z horroru: ociekającą krwią dziewczynę, próbującą zatamować cieknącą posokę ręcznikiem. Funkcjonariusze od razu zabezpieczyli broń. Okazało się, że kobieta wystrzeliła tylko jeden pocisk z pięciu znajdujących się w magazynku.

Obie panie były w niemałym szoku. Kobieta nie miała pojęcia, że strzelała do własnego dziecka. Córka nie spodziewała się tak gwałtownej reakcji ze strony rodzicielki. Dziewczyna wylądowała w szpitalu, gdzie zajęto się jej raną postrzałową. Obecnie dochodzi do siebie już w domu. Najprawdopodobniej już nigdy nie zdecyduje się na podobną niespodziankę.

O ewentualnym wniesieniu do sądu postępowania przeciwko matce dziewczyny zdecyduje prokurator po zbadaniu materiałów dowodowych.

Posiadanie broni jest w USA legalne na mocy drugiej poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Chociaż prawo obrony siebie i swojego dobytku jest niezwykle ważne dla Amerykanów, coraz częściej pojawiają się debaty na temat niewłaściwego użycia broni palnej – głównie przez częste strzelaniny w szkołach i podczas wydarzeń publicznych.

źródło: pikio.pl