Córka Andrzeja Grabowskiego – Katarzyna Grabowska wyszła za mąż! Aktorka do końca utrzymywała w tajemnicy informację o ślubie. Niedawno pochwaliła się zdjęciem z ceremonii na swoim koncie na instagramie. „Niespodzianka. Cześć mężu” – napisała w opisie fotografii Katarzyna Grabowska.

Katarzyna Grabowska, znana doskonale z roli Olgi z serialu „M jak miłość” w miniony weekend wyszła za mąż! Wprawdzie Andrzej Grabowski w niedawnym wywiadzie dla „Twojego Imperium” zdradził, że w te wakacje jego córka szykuje się do ślubu, to młodej parze udało się utrzymać datę ceremonii w tajemnicy przed mediami.

Niedawno Grabowska pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała czułą fotografię z mężem – Damianem Kulcem aktorem, występującym na deskach Teatru Powszechnego w Łodzi.

https://www.instagram.com/p/BlGpmYzFrHR/?utm_source=ig_embed

„Niespodzianka. Cześć mężu” – napisała w opisie fotografii młoda aktorka. Zdjęciem w mediach społecznościowych pochwalił się też mąż artystki. „Najważniejszy dzień w moim życiu i najważniejsza osoba w moim życiu” – napisał pan młody.

Na ceremonii ślubnej nie mogło zabraknąć znanych przyjaciół pary. Na weselu bawili się m.in. Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska (siostra Katarzyny).

Przypomnijmy, że Katarzyna Grabowska i Damian Kulc zaręczyli się w sierpniu 2017 roku.