Córka Anny Wendzikowskiej zmaga się z chorobą. „To trochę bardziej poważna sprawa”

Anna Wendzikowska raczej chroni swoje życie prywatne, ale czasem – na prośbę fanów – ujawnia kilka intymnych szczegółów. Ostatnio odpowiedziała na InstaStories na serię pytań zadawanych jej przez internautów. Nie zabrakło tematu choroby córki oraz obecnego związku.

Anna Wendzikowska od wielu lat pojawia się na łamach kolorowych gazet i serwisów plotkarskich.

Reporterka „Dzień dobry TVN” kilka lat temu zaliczyła udział w „Tańcu z gwiazdami”, a widzów programu „Ugotowani” zachwyciła zdolnościami kulinarnymi.

Nic dziwnego, że wielu internautów szczególnie interesuje jej życie zawodowe, ale i prywatne.

By zaspokoić ciekawość fanów, Anna Wendzikowska odpowiedziała na najczęściej zadawane przez nich pytania. Wszystko za pośrednictwem instagramowego InstaStories.

Poruszyła głównie tematy związane z ciążą i wychowaniem córki.

Anna Wendzikowska: moja córka ma niedorozwój nerwów wzrokowych

Jedna z internautek zapytała celebrytkę o wadę wzroku, z jakim zmaga się córka Anny Wendzikowskiej.

Reporterka wyjaśniła, że dziewczynka ma niedorozwój nerwów wzrokowych, przez co musi codziennie ćwiczyć oko.

„Niestety, u nas to trochę bardziej poważna sprawa…

Kornelia ma niedorozwój nerwów wzrokowych. Jedno oko działa normalnie, drugie gorzej i przez tę różnicę w jakości widzenia robi się problem. Ćwiczymy cały czas to gorzej widzące oko” – ujawniła Anna Wendzikowska.

,

Ktoś inny zapytał prezenterkę, jak przebiegła jej ciąża, a właściwie – ile przytyła w błogosławionym stanie. Śledząc InstaStories Anny Wendzikowskiej, można było dowiedzieć się wszystkiego.

„[W ciąży przytyłam] jakieś 20 kg, ale podobno nie było widać… Dobrze się te kilogramy rozłożyły” – napisała roześmiana celebrytka, na dowód prezentując zdjęcie zrobione w dziewiątym miesiącu ciąży.

Anna Wendzikowska na Instagramie

W następnej relacji na Instagramie Anna Wnedzikowska ujawniła sekret, jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy. Nie uwierzycie, jaki wybrała sposób!

Aktywny tryb życia, chyba dobre geny, także dziękuję rodzicom, bo skłamałabym, gdybym napisała, że jakoś dużo wysiłku mnie to kosztowało. (…) Dopiero jakieś dwa tygodnie temu wróciłam na siłownię. Ale walczę raczej o formę niż utratę kilogramów, bo waga jest ok” – zapewniła reporterka „Dzień dobry TVN”, przy okazji reklamując kilka zaprzyjaźnionych marek.

Nie obyło się także bez pytań o życie prywatne celebrytki. Jedna z obserwatorek prezenterki zapytała ją, dlaczego nie wstawia zdjęć z ukochanym. Jak niedawno pisaliśmy, Anna Wendzikowska wróciła do swojego byłego chłopaka, Jana Bazyla.

„Dlaczego nie wstawia już Pani zdjęć z partnerem? Było tak jakoś rodzinniej na tablicy” – zapytała internautka.

„Bo nie mam zgody” – odpowiedziała Anna Wendzikowska.

,

Inne pytanie dotyczyło faktu, że media plotkarskie nie zawsze przychylnie wypowiadają się o ich ulubionej gwieździe. Jak stwierdziła Anna Wendzikowska, nie przejmuje się tym, że kolorowe gazety donoszą o jej kolejnych nieudanych związkach.

„Zawsze piszą. Różne rzeczy. Kto by się tym przejmował i kto by się tym zajmował... Prawdziwe życie jest gdzie indziej” – twierdzi celebrytka.

.

Cieszy nas, że Anna Wendzikowska bezpośrednio rozmawia z internautkami o swoim życiu i weryfikuje wszelkie ich wątpliwości. To wzór dla innych celebrytek!

Anna Wendzikowska – kto to? Wiek, kariera, „Dzień dobry TVN”, życie prywatne, partner, dzieci

Anna Wendzikowska urodziła się 7 września 1981 roku w Warszawie. Ukończyła prywatną szkołę aktorską oraz studia dziennikarskie. Rozpoznawalność zapewniło jej przygotowywanie reportaży w programie „Dzień dobry TVN” oraz rola w serialu „M jak miłość”. Brała udział w programie „Taniec z gwiazdami”, a także szeroko komentowany udział w „Ugotowanych”.

Prywatnie Anna Wendzikowska jest mamą dwóch córek. Ojcem czteroletniej Kornelii jest Patryk Ignaczak, a urodzonej w październiku 2018 roku Antoniny – obecny chłopak, Jan Bazyl.

Żródło : plejada.pl