Córka Angeliny i Brada coraz bardziej przypomina chłopca? Czy to może być powodem ich rozwodu?

Angelina Jolie znana jest z tego jak ważne są dla niej jej dzieci. Wspiera je na każdym kroku. Córka gwiazdorskiej pary robi wszystko, żeby wyglądać jak chłopiec.

Angelina Jolie znana jest z tego, że macierzyństwo odgrywa u niej bardzo ważną rolę w życiu. Stara się być dobrą matką dla sześciorga swoich dzieci. Bardzo liberalnie podchodzi również do różnych pomysłów swoich potomków. 13-letnia Shiloh stwierdziła ostatnio, że chciałaby być chłopcem. Rodzice nie mają nic przeciwko.

Angelina Jolie wspiera córkę w zmianie płci?
Angelina Jolie i Brad Pitt przez długi czas byli jedną z najpopularniejszych par w Hollywood. Świat był zszokowany informacją o tym, że ich związek się rozpada, a Jolie złożyła pozew o rozwód.Wygląda jednak na to, że gwiazdorska para nie chce, żeby jej rozstanie wpłynęło negatywnie na dzieci. Rodzice starają się wspierać swoich potomków we wszystkim, co sobie postanowią. Najstarsza biologiczna córka Angeliny i Brada, Shiloh zdecydowała, że wolałaby być chłopcem.

Wygląda jednak na to, że gwiazdorska para nie chce, żeby jej rozstanie wpłynęło negatywnie na dzieci. Rodzice starają się wspierać swoich potomków we wszystkim, co sobie postanowią. Najstarsza biologiczna córka Angeliny i Brada, Shiloh zdecydowała, że wolałaby być chłopcem.

Angelina Jolie bardzo spokojnie podchodzi do pomysłu córki, pomagając jej w jego realizacji. Podobno 13-letnia Shiloh od zawsze zachowuje się w ten sposób i od najmłodszych lat sygnalizuje, że chciałaby być chłopcem.

Córka Angeliny i Brada wygląda jak chłopiec
Dziewczynka zdecydowanie woli spędzać swój wolny czas bawiąc się z chłopakami. Jeżeli chodzi o styl ubierania się, znana jest również z tego, że na wielkie uroczystości albo filmowe premiery, zawsze ma na sobie strój stereotypowo męski czyli garnitur. Nie ma w zwyczaju noszenia sukienek. Rodzice nie mają także nic przeciwko temu, żeby Shiloh obcięła sobie włosy. Uważają jej decyzje za całkowicie autonomiczne i nie mają żadnego problemu z tym, żeby wyglądała i ubierała się tak, jak jej się podoba.

Skoro Shiloh bardziej czuję się chłopcem, to być może pojawił się już temat korekcji płci. Poza chłopięcym stylem i deklaracjami przynależności do płci męskiej, nie ma żadnych dowodów na to, że córka Angeliny i Brada chciałaby albo planuje poddać się operacji zmiany płci. Jedno jest pewne, kochający rodzice na pewno ją wesprą, niezależnie od tego, jaką podejmie decyzje.

źródło:pikio.pl