Co za wpadki! Każdy ma w swoim albumie zdjęcia, o których chętnie by zapomniał. Nieudane zdjęcia gwiazd

Każdy ma w swoim albumie zdjęcia, o których chętnie by zapomniał. Nie inaczej jest z polskimi gwiazdami. Przedstawiamy wam zdjęcia, które polscy celebryci najchętniej spaliliby i wykasowali z serwerów agencji fotograficznych.

Małgorzata Kożuchowska: dzisiaj to niekwestionowana ikona stylu. Każda jej stylizacja jest przemyślana i idealnie dobrana. Nie zawsze tak było. Na początku kariery zdarzały jej się modowe wpadki. Dzisiaj jest to nie do pomyślenia, a aktorka wygląda lepiej niż przed laty.

Weronika Rosati: aktorka od dawna obecna jest w polskim show biznesie. Po latach przerwy wróciła do obsady „M jak miłość”. W międzyczasie nie tylko nabrała doświadczenia, ale również zmieniła styl. Kwieciste sukienki, krótkie topy i bojówki wyrzuciła do kosza. Postawiła na klasykę i została jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd.

Marta Żmuda Trzebiatowska: karierę rozpoczęła wcześnie. Cała Polska usłyszała o niej po roli w „Nie kłam kochanie”. Zanim znalazła własny styl popełniła wiele modowych pomyłek. Obecnie spełnia się zawodowo i prywatnie, a na premierach trudno oderwać od niej wzrok.

Anna Mucha: od chłopczycy do prawdziwej seksbomby. O metamorfozie Anny Muchy mówiła cała Polska. Dzisiaj aktorka nie wstydzi się swojego ciała i chętnie kusi fanów na Instagramie. Musiała jednak przejść długą drogę, zanim została jedną z najgorętszych polskich gwiazd.

Katarzyna Zielińska: piękna aktorka należy do grona najlepiej ubranych gwiazd. Była gwiazda „Barw szczęścia” od początku swojej kariery przeszła ogromną metamorfozę. Schudła, ścięła włosy i zrezygnowała z niekorzystnych stylizacji. Aktorka uwielbiała kontrastowe połączenia, które nie zawsze dodawały jej urody.

Doda: Dorota Rabczewska-Stępień przeszła w swoim życiu niejedną metamorfozę. Na początku kariery wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Mocna opalenizna, duży dekolt, kolorowy makijaż – krzykliwy styl piosenkarki nie wszystkim przypadł do gustu. Dzisiaj wybiera dużo spokojniejsze stylizacje. Nie brakuje jej również dystansu do wyborów z przeszłości.

źródło: swiatseriali.interia.pl