Co za niespodzianka! Gwiazdor TVN-u wziął ślub! Wygląd jego partnerki wzbudził kontrowersje

Ślub popularnego aktora i artystki to niespodzianka. Para pochwaliła się zdjęciem z ceremonii na Instagramie. Jak to zwykle bywa, wygląd panny młodej poddany jest wnikliwej analizie.

Ślub gwiazd zawsze budzi emocje. Niektórzy fani są zawiedzeni, że ich ukochany aktor czy piosenkarka nie są już stanu wolnego, inni po prostu cieszą się szczęściem swoich idoli. Zawsze jednak ceremonie ślubne znanych osób są wnikliwie analizowane przez zainteresowanych celebryckim światkiem, a rozmach wydarzenia czy kreacje państwa młodych – oceniane.

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska zrobili fanom niespodziankę. O swoim ślubie poinformowali nagle, za pomocą Instagrama. Oboje opublikowali zdjęcie, na którym wychodzą z kościoła chwilę po zawarciu małżeństwa. To jedno zdjęcie oczywiście wystarczyło internautom, by wziąć pod lupę wygląd panny młodej.

Ślub pary artystów komentowany w Internecie. „Jak się nie chce być na świeczniku, to się nie jest”
Wydawać by się mogło, że Klaudia Szafrańska zaprezentuje na swoim ślubie jakąś niezwykle bogatą suknię z masą dodatków. Nic bardziej mylnego. Artystka prezentowała się wyjątkowo skromnie, jak na to, do czego mogliśmy się przyzwyczaić w przypadku gwiazd. Panna młoda przygotowała na ten specjalny dzień białą kreację na szerokich ramiączkach. Dekolt ozdobionej falbanami sukni wycięty był w kształt litery V. Fryzura Szafrańskiej też była równie prosta, co przepiękna – dziewczyna upięła włosy nisko nad karkiem. Fani od razu zauważyli, że zrezygnowała z klasycznego welonu. Komentujący są jednak zachwyceni skromną kreacją panny młodej:

– Wyglądasz przepięknie, tak subtelnie – czytamy w jednym z komentarzy.

– Wiedziałam, że będziesz wyglądać cudownie- dodaje inna użytkowniczka.

W komentarzach pojawiają się także głosy chwalące to, że artyści nie robili ze swojego ślubu wielkiego wydarzenia medialnego.

– Także teraz Ci wszyscy sławni, medialni, którzy mówią, że media wkraczają w ich życie niech patrzą na tę parę, co to niezłą niespodziankę zrobiła wszystkim. Także jak się nie chce być na świeczniku to się nie jest!! – napisał jeden z użytkowników Instagrama.

Józef Pawłowski to 28-letni aktor, znany głównie z roli w „Mieście 44” Jana Komasy. Występował także m.in. w „Jacku Strongu” i popularnym serialu TVN-u „Belfer”. Klaudia Szafrańska zaczynała karierę od udziału w programie „X Factor”. Założyła także zespół Xxanaxx. W 2019 roku zdobyła Fryderyka w kategorii „Album roku – elektronika” za płytę „Gradient”.

źródło: pikio.pl