Co za energia! Martyna Wojciechowska tańczy z 85-letnim ojcem. Zobaczcie to!

Martyna Wojciechowska dba o to, aby w miarę możliwości utrzymywać swoje życie prywatne z daleka od mediów. Czasami robi jednak wyjątek i na swoim profilu na Instagramie dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami. Z okazji Dnia Ojca podróżniczka opublikowała uroczy filmik. Widać na nim, jak razem z 85-letnim tatą Stanisławem szaleją na parkiecie. Internauci są pod wrażeniem.

Martyna Wojciechowska nie lubi obnosić się w mediach ze swoim życiem prywatnym. Niechętnie komentuje doniesienia dotyczące swojego związku z Przemkiem Kossakowskim. Rzadko pojawia się z nim na oficjalnych wydarzeniach branżowych. Unika też publikowania wspólnych zdjęć.

Nie zmienia to faktu, że podróżniczka jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 1,2 mln osób. Od czasu do czasu Martyna robi wyjątek i dzieli się z fanami elementami swojego prywatnego życia. Najczęściej w jej postach pojawia się córka Marysia, ale nie tylko. Internauci obserwujący profil Martyny mieli okazję poznać także jej ojca. Pan Stanisław ma 85 lat i już jakiś czas temu skradł serca fanów Martyny.

W Dniu Ojca Wojciechowska opublikowała na Instagramie uroczy filmik ze swoim tatą. Widać na nim jak ojciec i córka wspólnie szaleją na parkiecie.

https://www.instagram.com/p/BzD0c4yFMkK/?utm_source=ig_embed

„Specjalnie dla Fanek mojego kochanego Taty (rocznik 1934!) zamieszczam jeszcze raz ‚Taniec z gwiazdami’ Dzisiaj Jego święto, a ja jestem największą szczęściarą na świecie, że mam takiego Tatę! Stasio to od lat moja inspiracja i wielkie wsparcie!” – napisała Martyna pod filmikiem.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem. Zachwycają się niespotykanym wigorem seniora i nie mają już wątpliwości po kim podróżniczka odziedziczyła taką niesamowitą energię. Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami dla pana Stanisława oraz gratulacjami dla Martyny.

„Oglądam i jak niepoważna mam łzy w oczach. Jesteście cudowni i zazdroszczę Taty”, „Super! Ciarki mi przeszły po ciele, naprawdę piękny widok”, „Wiadomo po kim masz energię”, „Rewelacja, myślę że nie jedna młoda dziewczyna nie dotrzymałaby kroku”, „Super się na Was patrzy. Dużo zdrówka dla Taty” – czytamy w komentarzach.

My również dołączamy się do życzeń. Dużo zdrowia i jeszcze więcej pozytywnej energii!

źródło: fakt.pl