Elżbieta Jaworowicz (73 l.) ma bardzo zgrabne nogi. Mogą jej tego pozazdrościć nawet dużo młodsze kobiety. I wydaje się, że z roku na rok się wydłużają! Fakt postanowił przyjrzeć się tej zagadkowej sprawie.

Magazyn „Sprawa dla reportera” jest na antenie TVP już od 35 lat. Prowadząca rozwiązuje w studiu ludzkie problemy, a widzowie przed telewizorami nie mogą oderwać wzroku od jej nóg. Nie tylko dlatego, że stanowią one ponętny widok, ale także z powodu ich coraz bardziej nienaturalnego ułożenia. Wygięte nogi stały się w końcu znakiem rozpoznawczym Elżbiety Jaworowicz i jej programu. Dziennikarka do perfekcji udoskonaliła technikę siadania w ten sposób, by jak najlepiej je wyeksponować i sprawiać wrażenie, że ciągle rosną. Jak ona to robi? W ramce obok przedstawiamy wyjaśnienia naszego eksperta.

Jarek Szado, reżyser pokazów mody, specjalnie dla Faktu wyjawia trzy triki Jaworowicz:

Dziennikarka do perfekcji opanowała sposób wizualnego wydłużania nóg.1.Po pierwsze, zawsze siada na brzegu krzesła, daleko od oparcia, co powoduje, że jest napięta niczym struna. 2. Po drugie, nogę na nogę kładzie bardzo delikatnie. W zasadzie jedna drugiej prawie nie dotyka. 3.Po trzecie, jej pięta niemal wisi nad podłogą, a palce tylko delikatnie dotykają podłoża.

Długie nogi to jeden ze znaków rozpoznawalnych dziennikarki

Dziennikarka dba o swój nieskazitelny wizerunek

Nogi dziennikarki przyciągają wzrok nie tylko gości w studiu

Nogi dziennikarki z programu na program wydaja się dłuższe

Pani Elżbieta na ogół siedzi jedynie na brzegu krzesła….

…jedynie delikatnie opiera nogę o nogę…..

….jej palce delikatnie muskają podłoże a pięta wisi nad podłogą

źródło: fakt.pl