Co będzie z Joasią w „M jak miłość” w nowym sezonie? Barbara Kurdej-Szatan żegna się z rolą Joasi?

Czy Barbara Kurdej-Szatan w „M jak miłość” zostanie uśmiercona? Czy po tym jak aktorka została zwolniona z programów TVP odejdzie także z „M jak miłość”, a widzowie zobaczą śmierć Joasi? Gwiazda długo nie wypowiadała się głośno o swojej przyszłości w serialu, ale wreszcie przerwała milczenie. Z jej ust padły dość niepokojące słowa. Nowy sezon”M jak miłość” po wakacjach 2019 będzie pożegnaniem z Joasią Chodakowską?

Co będzie z Joasią w „M jak miłość” w nowym sezonie po wakacjach 2019?
Barbara Kurdej-Szatan, jedna z największych gwiazd „M jak miłość”, niemal w każdym wywiadzie jest pytana o odejście z serialu, w którym gra od pięciu lat. Nie tylko w kontekście ciąży, ale także zmian w jej życiu zawodowym.

Po tym jak dwa tygodnie temu aktorka została zwolniona z TVP i okazało się, że nie poprowadzi już programów: „Kocham Cię Polsko”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance Dance Dance” fani „M jak miłość” zaczęli się zastanawiać co będzie teraz z rolą Joasi.

Bo Kurdej-Szatan w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie słowem nie wspomniała o swojej przyszłości w „M jak miłość”. Pod koniec czerwca zamieściła tylko zdjęcie z planu serialu, które wskazywało na to, że w nowym sezonie po wakacjach 2019 jej bohaterka dalej będzie, a romans z Leszkiem (Sławek Uniatowski) wkroczy w kolejną fazę.

Teraz jednak gwiazda „M jak miłość” zdecydowała się przerwać milczenie i powiedzieć wprost co czeka jej postać w serialu. Wywiad, którego udzieliła jednemu z portali jest jednak dość niepokojący. Bo ze słów Basi Kurdej-Szatan wynika, że sama nie wie jak długo jeszcze będzie grała Joasię.

– Póki co cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy, ale mój wątek się cały czas rozwija. Powrócił Paweł Deląg na plan, tak więc będzie się dużo działo, bo jest Paweł Deląg, Sławek Uniatowski i moja postać Asi pomiędzy tymi dwoma mężczyznami. Także będzie ciekawie. Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy co się wydarzy dalej – wyznała aktorka w rozmowie z jastrzabpost.pl.

https://www.instagram.com/p/BzStR_-IrnT/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BzJMSrFHKI7/?utm_source=ig_embed

źródło: superseriale.se.pl