Ciąg dalszy sprawy rozwodu Żyłów. Justyna przekazuje dzieci mężowi – dogadali się w sprawie opieki

Jak informuje „Super Express”, Justyna Żyła, choć rozwodzi się ze swoim mężem Piotrem Żyłą w mało sympatycznych okolicznościach, nie chce, żeby ich dzieci straciły kontakt z ojcem.

To kolejna odsłona rodzinnego dramatu Żyłów, którzy rozwodzą się pod czujnym okiem kamer i paparazzi. Tym razem „Super Express” informuje, że po serii kuriozalnych postów w social media Justyna Żyła mimo wszystko nie chce, żeby jej i Piotra dzieci straciły kontakt z ojcem. Niezależnie od tego, co sama publikuje na różnych kanałach w mediach społecznościowych zgadza się, żeby dzieciaki – Kuba i Karolina – miały kontakt z ojcem.

„Super Express” donosi, że kiedy Piotr Żyła nie pracuje – nie jeździ na zgrupowania i treningi – może opiekować się swoimi dziećmi minimum dwa dni w tygodniu. Choć do samego rozwodu jeszcze nie doszło, to udało im się dogadać w sprawie najważniejszej – opieki nad dziećmi.

Rozwód Żyłów w mediach

Justyna Żyła postanowiła podzielić się rodzinnymi problemami ze wszystkimi. Po czym, jak już opowiedziała na swoim Instagramie co tylko się dało o kochankach męża i jego wyprowadzce z domu, wystąpiła w rozbieranej sesji dla „Playboya”. Teraz co jakiś czas informuje media o kolejnych etapach ich rozstania.