Dobytek swojego życia stracił Adam Broj, bohater programu „Rolnik szuka żony”

W Chróścinie Opolskiej wybuch pożar. W ogniu stanęła stodoła, budynki gospodarcze ze zwierzętami oraz dom. W wyniku pożaru dobytek swojego życia stracił Adam Broj, bohater czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Zdjęcia z miejsca zdarzenia mrożą krew w żyłach.

Adam Broj mieszka we wsi Chróścina pod Opolem (gmina Dąbrowa), gdzie prowadzi rodzinną gospodarkę. Mężczyzna ma 32 lata i jest znany fanom programu „Rolnik szuka żony”. Był jednym z 10 rolników, wytypowanych spośród setek osób, które zgłosiły się do czwartej edycji programu.

Ostatecznie jednak wystąpił tylko w odcinku specjalnym, bowiem zasady zakładały, że do właściwej części show zakwalifikuje się pięciu rolników, którzy dostaną największą liczbę listów od potencjalnych kandydatek na partnerki. Broj nie miał tyle szczęścia, co konkurenci.

Niestety jak wynika z informacji opublikowanych na stronie Prostozopolskiego.pl, w piątek rano w gospodarstwie Adama Broja w Chróścinie Opolskiej wybuchł pożar. Ogień zajął stodołę, budynki gospodarcze ze zwierzętami oraz dom mieszkalny.

Zgłoszenie o pożarze dotarło do służb ratunkowych w piątek przed godz. 8.00. Z ogniem walczyło dwanaście zastępów straży pożarnej. Z informacji przekazanej przez strażaków wynika, że nie udało się uratować zwierząt gospodarczych. W budynkach spaliło się około 20 krów.

źródło: fakt.pl