Chajzer pokazał dowód osobisty. W sieci wybuchła burza, wmieszali w to nawet Zenka Martyniuka

Filip Chajzer pochwalił się zdjęciem, które widnieje w jego dowodzie osobistym. Niemalże od razu zaczęły się sypiać komentarze internautów. Ku zaskoczeniu wszystkich, w całą sprawę wmieszali wielka gwiazdę disco polo – Zenka Martyniuka.

Filip Chajzer

Filip Chajzer zdecydował się na bardzo odważny krok. Prezenter radiowy postanowił podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem, które już od kilku lat widnieje w jego dowodzie osobistym. W sieci aż zawrzało na ten widok i niemalże od razu zaczęły się sypać komentarze internautów. Nikt nie spodziewał się, że postanowią wplątać w to również Zenka Martyniuka.

Sława Filipa Chajzera nie cichnie

Na temat 34-latka w show-biznesie jest głośno już od jakiegoś czasu i nie zapowiada się, by w najbliższym czasie miało to ulec jakiejkolwiek zmianie. Jego niezwykła osobowość, poczucie humoru sprawiły, że zyskał on prawdziwą rzeszę fanów.

Prezenter radiowy wziął również udział w programie telewizyjnym „Ameryka Express” co dodatkowo podniosło jego popularność. Aktualnie jest prowadzącym w najnowszym „Big Brotherze” gdzie jest chętnie oglądany przez wszystkich telewidzów. Chajzer słynie nie tylko ze swojej otwartości, ale przede wszystkim z ogromnego dystansu do siebie, o czym już niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonać. Tym razem 34-latek nie mógł zawieźć swoich obserwatorów i postanowił pochwalić się imponującym zdjęciem.

Chajzer kiedyś i dziś

Filip na swoim Instagramie dodał zdjęcie z dowodu osobistego, które widnieje w nim już kilka lat. Co więcej, dla lepszego porównania, obok zamieścił fotografię wykonaną zupełnie niedawno. Ten widok ukazał wszystkim, jak bardzo 34-latek zmienił się na przestrzeni zaledwie kilku lat.

Na starszej fotografii, Chajzer jest o wiele bardziej pulchny niż teraz. Oczywiście jest również młodszy, na co bardzo wyraźnie wskazuje między innymi bark zarostu. Pod postem prezentera w mgnieniu oka zaczęły pojawiać się komentarze internautów, które mogły go bardzo zszokować.

Obserwatorzy nie szczędzili w słowach

W komentarzach pod zamieszczonym zdjęciem internauci zaczęli wyrażać swoje zdanie na temat tego, co właśnie zobaczyli. Niektóre były naprawdę bezpośrednie i mogły sprawiać wrażenie nieprzyjemnych. Wyraźnie podkreślali różnicę w wadze.

– Ale pulpeciątko! – czytamy.

– Panie Filipie. Kiedyś Panu chyba bardziej się powodziło patrząc po polikach – stwierdza użytkownik portalu społecznościowego.

– Ile kilo temu to było? – pytanie jeden z internautów.

Niektórzy wmieszali w to nawet gwiazdę muzyki disco polo, Zenona Martyniuka. Ich zdaniem, na starym zdjęciu, Chajzer do złudzenia go przypomina.

– Trochę jak Zenon Martyniuk – podaje mężczyzna.

Rzeczywiście trzeba przyznać, że po dłuższym przyjrzeniu, widać pewne podobieństwo między Filipem a Zenonem. Czy waszym zdaniem też tak jest?

2

źródło: pikio.pl