Cejrowski rozdaje mydełka dla zakochanych. „Pachną tak, że się chce zeżreć” [zdjęcia]

Wojciech Cejrowski to nie tylko popularny i kontrowersyjny dziennikarz, pisarz, podróżnik oraz publicysta, ale także i zręczny biznesmen. W przyszłym tygodniu niemal cały świat obchodzi Walentynki, więc nic dziwnego, że i Cejrowski postanowił skorzystać z okazji i wypromować swój biznes.

– Cholery idzie dostać z Walentynkami. Gdy byłem mały, torbę cukierków przynosiło się do szkoły i rozdawało kolegom na lekcji dwa razy w roku: na urodziny i na imieniny – tak nietypowo zaczyna reklamę swojej promocji związanej z 14 lutego Wojciech Cejrowski na Facebooku. – A do tego jeszcze zapominam o samej okazji, bo mnie się św. Walenty kojarzy po staremu – patron od padaczki i chorób umysłowych. Jak ja mam dawać prezenty mojej Księgowej z okazji takiego świętego? Dlatego kilka lat temu wypuściłem serię kosmetyków, z których jestem dumny – doskonałe są i mają śliczne etykiety. A pachną tak, że się chce zeżreć – zachwyca się dziennikarz.

Co dokładnie jest tak „smakowite” zdaniem Wojciecha Cejrowskiego? Kosmetyki naturalne z Yerba Mate dostępne w Sklepie Kolonialnym dziennikarza. Do wyboru są mydła, czekoladowe peelingi do ciała, balsamy, płyny do kąpieli, żele pod prysznic czy nawet kremy do stóp. Wszystko w cenach od 14 do niecałych 40 złotych. Jednak teraz Cejrowski postanowił rozdać prezenty dla zakochanych.

– Z okazji #Walentynki, do pierwszych 300 zakupów kosmetyków naturalnych z Yerba Mate dodajemy losowy prezent: mydełka gościnne, gąbki Konjac w postaci serduszek lub róże mydlane. Zapraszamy! – Reklamuje promocję publicysta.

Czy kosmetyki Wojciecha Cejrowskiego okażą się walentynkowym hitem? W końcu 14 lutego już za tydzień.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

źródło: se.pl